Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aile Sorunu

Herkese Merhaba forumu keşfedeli fazla olmadı konular çok ilgimi çekiyor diye kayıt olmaya karar verdim ve kayıt olduktan sonra belki buradaki arkadaşlar bana yardımcı olabilir diye düşündüm, özgüvensizlik' mi yaşıyorum veya ne yaşıdıgımı bilmiyorum karşımdaki kıza karşı hiç böyle hissetmemiştim nese olayı anlatayım.

Arkadaş yardımıyla bir kızla tanıştım ve kızın dikkatini çekip arkadaş olmuştum kız telefon insanıydı belli sosyal medya' da benle hiç işi yokmuş gibi konuşmak istiyodu ilk haftalar fazladan ilgi gösterdim ve ona işimin oldugunu söyleyip bir gün buluşma ayarlamak istedigimi söyledim.Oda utanıyordu tek buluşmak istemiyodu bende yanındaki kişileri istemedigimi sadece 2mizin olmasını istedigini bir şekilde söylemiştim oda kabul etmişti.

Kızla buluşacagımız gün beni ekti ve gelmedi bende başka kız arkadaşımı hemen ayartıp onla gitmiştim sinirden. Telefonum yanımda degildi evde kalmıştı kızı arayamıyor veya konuşamıyodum eve geldigimde direk telefonu alıp konuştugumuz sosyal medya platformuna baktım kız mesajlar yağdırmıştı şunlar yazıyordu.

" Özür dilerim gelemedigim için afet vb. annem yüzünden ve kuzenim yüzünden gelemedim kuzenim senle mesajlarımızı okumuş ve annemi doldurmuştu annemde bir erkekle buluşacagım için olayı yanlış anladı özür dilerim " vb gibi şeyler yazıyodu ve buna duruma biraz sert çıktım ve trip msjları atarak kıza cevaplar veriyodum fakat kız ne cevap veriyor nede görüldü atıyordu bir şey olduğu belliydi sonra umursamadım ve telefonu kapatım bi 30dk sonra ablası tarafından mesaj aldım olayın ciddiyetini orada kavramıştım ablası bana biraz sinirli ve bizim kız yalan söylemişti ailesine konuşmalarından onu anlıyodum. Kız sanırım tek gitmecegiz arkadaşlarda olucak vb gibi şeyler diyerek durumu kurtarmaya çalışıyodu ve bende kızın götünü kurtarmak için ablasına yalan söyledim ve konuşmaların sonunda teşekür ederim bana iltifatlar etmişti iyi bir insansın falan diyerek. Sonra benim hedefimdeki kız aktif oldu ve neden yazmadığımı sordu özürler diledi fakat ablasıyla konuştuğumdan haberi yokmuş ablası da kardeşini annesinden kurtarmak için benle konuşmuş. Kızla sohbet ve bana özürler dilemesi bitikten sonra işim var diyip çıktım. Sabah kalktığımda kızdan engel yemiştim gerçek hayatada yedim sonra :LOL:. ( Anneside kızın mesajlarını kuracalıyarak kızın mesajlarını okumuş ve benle konuşmasını istemiyor herhalde )

Kız şimdi beni gördügü yerde hem selam verip yanıma gelirdi şimdi ise hiç gelmiyor ben bakmadıgım zaman bana bakıyor vb bende kızı umursamadım 1,2 ay oldu herhalde kız hep benim etrafımda geziyor diğer arkadaşlarımla konuşuyor fakat ben kıza gidip ne oldu vb diyemiyorum çekiniyorum benim yüzümden başına bela aldı vb gibi düşünüyorum kız halen sosyal medyadan engeli kaldırmamıştı o yüzden eğer bir sorun olmasaydı kaldırırdı bende bunun yüzünden kız konuşmuyodum.

Şimdi benim ne yapmam lazım yardım edermisiniz? Olayı inş düzgün anlatmışımdır burada tıkandım. Okudunuz için teşekür ederim☕☕

Çok saçma bir durum o kıza ümit bağlama çok çoçukça birşey yaşamışsınız

Tecrübe yaşamak güzel olan kıza bakma bile artık ilgi gösterme zamanla kendi ayaklarıyla gelir imajını bozmassan

İlk adımı ben mi atsam diyordum bende kendi kendime şu aralar fazla görüyorum etrafımda yada bir tesadüf.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8