• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ailenizin Şiircisi Geri Döndü...

Furkansen

Üye
Olurdu mutlu ve umursamaz dertleri
Sen kolanı yudumlarken açmıştı bak setleri
Bahanelere sığınacak kadar ezik değildi
Şimdiyse çalışmayanları ezip gelişti

Mutluluğu bağlı olamazdı bir kıza
Disiplin varken ihtiyacı yoktu odağa
Eğer zırlanıp bahane arasaydı
Eminim oturup dönüşürdü morana

Bir iki kıza yazıp anıldı yavşak diye
Buna takılmayıp bakmalıydı önüne
Hayat üzülecek kadar uzun değildi
Ne zaman içiyle konuşsa , buna değindi

Belki aile sorunları vardı , diğerleri gibi
Annesi getirmişken , kurtarmalı kendini
Oyun parkı hayat , kumları üflemeli
İçimdeki ateş , ölünce sönmeli

Furkansen

Üye
Rica ediyorum, madem şiire bu kadar ilgilisin şiirci yerine şair demeyi öğren.
Şiire "bu kadar" meraklı olduğumu hangi yazımdan çıkarttın sayın tdk ? Ve "şiircisi"yle "şairi" aynı yola çıkıyor , bu kadar türkçe yazmaya meraklıysan edebiyat sınavına alalım seni , yorum yapmak için yapmayın.

Meraklı değil ilgili yazdım fark ettiysen. Şiirle ilgili tüm başlıkları sen açmışsın ona dayanarak söylüyorum.

Furkansen

Üye
Meraklı değil ilgili yazdım fark ettiysen. Şiirle ilgili tüm başlıkları sen açmışsın ona dayanarak söylüyorum.
Şiire "ilgiliyim" yazmadıkça şiire ilgili olduğum çıkarını yapamazsın dostum . Hele hele gelip " bu kadar ilgiliysen " hiç diyemezsin , tekstilde çalışan adamda tekstile " bu kadar ilgili" değil bence . Sadece yazmayı "seviyorum" , bunları ayırt etmeyi öğrendiğin vakit sohbete devam edelim.

Senden başka şiir yazdım diye başlık açan yok.
"Dostlar bu şiirin devamını da yazıp diğer ay yarışmaya katılacağım , şuanlık nasıl ilerliyor diye sormak istedim. " bu ilgili olduğunu düşünmem için yeterli.