Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Akıl Hocası Buldum

Selam kardeşlerim.
Ben bir iş yerinde çalışan 17 yaşında bir kardeşinizim.
Benim bir abim var iş yerinin sahibidir kendisi beni kardeşi gibi sever.
Bugün işte ilişkilerden kadınlardan bi konu çıktı aramızda.
Onunda böyle kız konuları hakkında bilgisi falan çok iyidir, geçen gün arkadaşının birisine kız mesaj atmış bu abimzde ben konuşamam diye alıp ona vermiş ayarla diye, o abi bugün aradı ve gece kızla neler yaptıkklarını anlatııyodu ama kız reglmiş şanssız reis.
Nasıl davranmam gerektiğini neler yapmam gerektiğini falan anlatıyo ve şöyle bişey söyledi.
Giyim ve imaj saç olsun sakal olsun bunlar çok önemli dedi.
Kendine bakman lazım dedi.
Ve şöyle şeylerde söyledi bir kızı etkilemek istiyosan öncelikle hevesli olduğunu istediğini belli etmiceksin ortamlarda sessiz kalma bişeyler hakkında fikrin olsun piçlik yap kendini ağırdan sat gibi şeyler konuştu benimle ve bana bayada mantıklı geldi sonuçta kaçan kovalanır.
Ona sordum benim yaşımda nasıldın diye senden daha kötüydüm kızlarla konulamaz iki kelimeyi bir araya getiremezdim dedi
ee abi nasıl oldun böyle falan diye sorunca üniversitede açldım ondan sonrada işte yürüdük gittik gibisinden konuştu
Ve en son şunuda ekledi bir ağırlığında olsun ama kızlar efendi erkeklerin hayatını siker dedi
Siz ne düşünüyorsunuz.

Senden bir cıkarı olmadıgı surece sana yakın davranmaz kımse bunu unutma daha reşit degılsın hayata yenı adımlar atıyorsun insanlara ne kibirle bak nede bu ne bilgili deyıp gozunde buyutme hatadasın suan

O zıhnıyet yuzunden artık kız erkek ılıskılerı yozlasıyor herkes sıkısme gozuyle bakıyor bırbırıne neyse dicem o ki git okulunu oku ve iyi bir iş sshibi ol

Kızların hayatını siktiği "efendi" erkekler değildir. Topluma yayılan bu "beyefendi" nefretinin suçlusu da bu tarz insanlar. Kadınlar sünepe erkeklerin hayatını siker. İngiliz deyişidir; Gerçek soylu hayalarını her kadının eline vermeyendir.

Bir insanın kadınları etkileyebilmesi gerçek bir erkek olduğu anlamına gelmez. Ayrıca akıl hocası bulmana ne gerek var. Faydalanabildiğin herkesten faydalan neden bir kişiyi daha ön plana çıkarıyorsun?

Senden bir cıkarı olmadıgı surece sana yakın davranmaz kımse bunu unutma daha reşit degılsın hayata yenı adımlar atıyorsun insanlara ne kibirle bak nede bu ne bilgili deyıp gozunde buyutme hatadasın suan

O zıhnıyet yuzunden artık kız erkek ılıskılerı yozlasıyor herkes sıkısme gozuyle bakıyor bırbırıne neyse dicem o ki git okulunu oku ve iyi bir iş sshibi ol
sağolasın cevabın için düşünücem

Yasin daha genc bir seyler yasamadigin da belli sana her laf anlatani dinleme ve insanlara yasindan dolayi saygi gosterme. Saygiyi hakedene goster bir seyi merak ediyirsanda oku arastir uygula, kendi hayatin ve kendi kararlarin on planda olsun her zaman.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8