Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aklıma geldi birden amk.

Kadınların ne kadar yavşak ve karaktersiz olduğu.
Lisedeyken arkadaşlarla bi kafeye takılırdık.Kafeye bakan adam gençti 25 civarı yaşında. Bi tane nişanlısı vardı. Kafeye geliyodu yardıma çay may koyuyodu.
Neyse bu adam saatlerce lol oynuyo, uyuşturucu falan kullanıyo ,kafede yatıp kalkıyo , müşteriye bakıyo. böyle takılan bi adam.berduş bi tip biraz yakışıklı o kadar.
bi gün okul çıkışı yine kafeye gidiyoruz. adam dükkanın kapısında oturmuş üzüntülü böyle ağlamaklı. başka bi abi de karşısında oturuyo bu abi 40 lı yaşlarda işte bi kaç kişi daha var.
neyse gittik adam ağlıyordu işte biz de oturduk bişey söylemedik. bi iki muhabbet oldu. derken bu mal adam bizim arkadaşlara sövmeye başladı. kalktık gittik.
sonradan öğrendik
kafeye gelen giden nişanlısı aldatmış bunu amk. hem de bunla çok bağlıyken. en azından öyle gözüküyordu parmağında yüzük vardı amk.evlenme hazırlıklarındaydılar lan.adam katil olacaktı lan.
bunu öğrendiğimde dedim sizin ben amınıza koyim lan orospular bi tane düzgün kadın yok mu lan şu amınakoduğum yerinde .
tabi o zamanlar daha küçüktüm. anlamıyordum.
neyse sonra öğrendim kadınların nasıl çalıştığını.
hepsinin hipergamik bir kahpe olduğunu,
sevgilisinin yanında bana tutuşanları gördükten sonra iğrendim hepsinden.
asla asla herhangi birine saf,temiz benliğimi harcamayacağım.
kendime sözüm.
ondan sonra o adamı kafede hiç görmedim, o civarlarda hiç görmedim.
ne oldu kim bilir.
neyse hadi iyi bayramlar

Son düzenleme:
Kadınlar haklılar etraf abaza ve güçsüz efendilerle dolu onlarda böyle oyun oynamak zorunda. Shakespeare'nin en sevdiğim lafı
Bütün dünya bir sahnedir...Ve bütün erkekler ve kadınlar sadece birer oyuncu... Girerler ve çıkarlar. Bir kişi bir çok rolü birden oynar,Bu oyun insanın yedi çağıdır...
Bu söz dünyanın oyundan ibaret olduğunu açıklıyor. Kimse evlenip karısına koca olamaz, sadece koca rolü yapar. Kimse çocuğuna baba olamaz, sadece baba rolü yapar. Patronumuza işçi olamayız, sadece işçiymiş gibi rol üstleniriz. Kadınlar rol yaptığı için kazanıyor, biz ise onlara koca rolü yapmak yerine koca olmayı seçiyoruz bu yüzden kaybediyoruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8