Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aklımdaki teori

Selam millet, şu sıralar kafama takılan bir teori var sizin de fikirlerinizi almak istedim,tek geçilen diye adlandırdığımız kişilerde kullanabileceğimiz. Peşinden koştuğumuz çabaladığımız kişiye artık onun için uğraşmayacağımızı, onu elde etmekten vazgeçtiğimizi samimi bir biçimde söyleyip muhabbete devam edersek sizce ters mi teper yoksa karşı taraf diskalifiye olduğu için üstümüze mi gelir? Tabi tek geçilen dediysem umursamayan, etmeyen birini düşünmeyin, onun da ufaktan hisleri var, çekimi zamanında tetiklemişsiniz falan gibi ama düz söyleseniz olmayacak. Yorumlarınızı bekliyorum...

Kendini kanıtlamaya çalışmış olacaksın, yanlış anlamandan korkacağı için rahat davranamayacak bir sürü ıvır zıvır. Yıllar sonra spontane bir şekilde karşılaşarak değiştiğini görmesini sağlayabilirsin. Kendisi fark etmeli sen söylememelisin.

Bahsettiğin şeyi kesinlikle önermiyorum.

kendini kanıtlamadan çok diskalifiye taktigi gibi düşünmüştüm yine de teşekkürler yorumlarınız için

Selam millet, şu sıralar kafama takılan bir teori var sizin de fikirlerinizi almak istedim,tek geçilen diye adlandırdığımız kişilerde kullanabileceğimiz. Peşinden koştuğumuz çabaladığımız kişiye artık onun için uğraşmayacağımızı, onu elde etmekten vazgeçtiğimizi samimi bir biçimde söyleyip muhabbete devam edersek sizce ters mi teper yoksa karşı taraf diskalifiye olduğu için üstümüze mi gelir? Tabi tek geçilen dediysem umursamayan, etmeyen birini düşünmeyin, onun da ufaktan hisleri var, çekimi zamanında tetiklemişsiniz falan gibi ama düz söyleseniz olmayacak. Yorumlarınızı bekliyorum...

trp den önce çıkma teklifi ettiğim kızın arkadaş kalalım demesi üstüne kızla her takıldığımızda soğuk davranmam ortamdaki üçüncü kişilere kızdan çok önem vermem kızın bana çıkma teklifi etmesini sağlamıştı
trp ile tanışmam sonucu kızdan ayrıldım
bu her zaman işe yarayacak diye birşey yok ama bende yaramıştı

ve bu fikre ekşide hayat tecrübelerini arttığmda ulaşmıştım ilginçti...

trp den önce çıkma teklifi ettiğim kızın arkadaş kalalım demesi üstüne kızla her takıldığımızda soğuk davranmam ortamdaki üçüncü kişilere kızdan çok önem vermem kızın bana çıkma teklifi etmesini sağlamıştı
trp ile tanışmam sonucu kızdan ayrıldım
bu her zaman işe yarayacak diye birşey yok ama bende yaramıştı

ve bu fikre ekşide hayat tecrübelerini arttığmda ulaşmıştım ilginçti...
ben de dün bir arkadaş olduğum bir kızın üstünde denedim bana sürekli kanka diyen çok ciddi davranmayan kız bir anda ilgi göstermeye başladı kanka demeyi kesti sürekli mesaj atmaya başladı, kişiden kişiye değişerek işe yaradığını düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8