Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aktif ilgili kız...

Merhaba arkadaşlar, bize aktif ilgili olan kıza yani; süreklu temasta bulunan, sizi görmek için bahaneler uyduran, yaptığınız hiçbir şeye sesini çıkarmayan yani sizden hoşlandığınıza emin olduğunuz kıza.. Ondan hoşlandığımızı söylemek hata mı olur ?

Merhaba arkadaşlar, bize aktif ilgili olan kıza yani; süreklu temasta bulunan, sizi görmek için bahaneler uyduran, yaptığınız hiçbir şeye sesini çıkarmayan yani sizden hoşlandığınıza emin olduğunuz kıza.. Ondan hoşlandığımızı söylemek hata mı olur ?
Belli ki sen ona daha önceden hoşlandığını belli etmişsin fakat, kız hala sen de tık olmayınca işe davranışlarıyla el atmaya kalkmış.
Kız ile baş başa buluş. Onunla ilgilen ve güven verici sözler söyle. Yakınlaş ve ona dokun. Duygusallık kattığında sana daha çok sokulur ve duygularını açığa vurur büyük ihtimal. Vurmazsa da saçını falan öp ve ne yapıyorsun lan diye saçmalarsa ( en küçük ihtimal ) tikin var mı diye bakmıştım diye yalan uydurursun. Bir yalan söyle, yalanın zararı yok. Fakat atarlanacağını zannetmem. Çok bekleme ilişki yaşamak için, en büyük hata bu. Ben çok yaşadım o hatayı. Karşına çıkan fırsatları kullanmasını iyi bil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8