• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Alfa aşık olur mu?

Emrex

Üye
Katılım
7 Nisan 2018
Mesajlar
49
Şehir
Adana
Kaç gündür aklıma takılıyor.Sizce alfa aşık olabilir mi?
 

Argos

Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
74
Yaş
21
Şehir
Ankara
Şuan aklıma gelmedi ama yine de yazayım hatırladığım kadarıyla..

Kardeşim şimdi bizde 20 tane hormon var bunlar ömrümüz boyunca salgılanıyor belirli bir oranda salgılandığı zaman (karışım gibi düşün) o sıralar gördüğümüz bir kıza aşık oluyoruz. Erkeklerde ömrü boyunca bu 20 hormonun farklı oranlarda salgılanıp aşık olması sadece 2-3 en fazla 4 kere.

Kadınlarda ise bu hormonların belirli bir oranda salgılanıp bir kişiye aşık olması daha yüksek. Ömrü boyunca ortalama 20 ve üstü.

Hipergami, 80/20 kuralı felan onlara hiç girmeyeceğim sadece alfa erkekler demek istemissin herhalde evet aşık olur fakat neyin neden olduğunu bilirsen kontrol edebilirsin bu senin elinde.
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
769
Yaş
21
Şehir
Eskişehir
Aşk bağımlılıktır.Mesela aşk deyince aklına sevgili şu bu gelmesin.Kimi insanlarda hayvanlara aşıktır,kimisi müziğe aşıktır,kimisi kadına aşık.
aşık olan bir adam onun için herşeyi yapar herşeyi göze alır hatta adam bile vurabilir. aşk denen olgu sağlıksızdır.Ama alfa adam aşık olmaz fakat karşıdaki insana sevgi besler.
Aşık olursan ben onsuz bir hiçim onsuz olamam/Ya benimsin yada kara toprağın ayaklarına yatarsın. Ama sevgi beslersen beni seçmedimi mühim değil onun mutluluğu benim için fazlasıyla önemlidir der geçersin.Bu kalın yazılan yer kadına karşı duyulan aşktan bahsettim.
Bende hayvan aşığıyım birisi bir hayvana zarar vermeye kalksın direk o insanlar sözlü yada fiziksel tartışmaya girerim.
 

reve

Üye
Katılım
3 Nisan 2018
Mesajlar
46
Şehir
İstanbul
Aşk bana göre avcı toplayıcı yaşamda erkeklere üreme motivasyonu vermekten ileriye gidemez. Aşık olan bi adamın yorulduğuna tanık olan var mı ? Çoğu zaman yemek yemezler buna rağmen enerjik olurlar, daha az uyurlar dinç uyanırlar. Evren döllerini yaymaları için onlara olağan üstü bir güç veriyor. Eğer kıza çok fazla yatırım yapmadıysan bir süre s*ks yaptıktan sonra aynı şeyleri hissetmemen gerekiyor. Boşuna demiyorlar evlilik aşkı öldürüyor diye. Sensiz olmuyor diyerek arabeske bağlarsan oneitis hastalığına yakalanırsın.
Bir de şey var abi bu farklı :d ne farkı a*k bunun ki 300 gram mı ?
 
Üst