Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa Erkeği Telkinli Subliminal Makale!

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Beyler herkese selamlar, Türkiye'de bir ilk olan Subliminal Makale'yi YouTube kanalımızda yayınladık. @Godless-Alpha başkanla birkaç gündür kafa kafaya verip ne yapalım ne edelim diye konuşuyorduk, ve nihayet Türkiye'de bir ilk olan Subliminal Makale'ye imza attık.

Siz her zamanki gibi sesli bir şekilde makalenizi dinlerken, altta kısık sesle vermiş olduğumuz Alfa Erkeği Olmak, Özgüven, Kadınlar Konusunda Başarılı Olmak ve benzeri telkinlerle sizin bilinçaltınızda olumlu değişimler yaratmaya çalıştık. İstenilen etki için makaleyi her gün en az bir kere dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem telkinler bilinçaltınıza daha fazla girmiş olacaklar hem de siz makaledeki önemli konuları tam olarak öğrenmiş olacaksınız. Özellikle yatmadan önce veya uyandıktan hemen sonra dinlemenizi tavsiye ediyoruz

Artık forumdaki makaleleri Subliminal Makale sistemiyle seslendirip yayınlama kararı aldık. Eminim ki bu hepinize birçok yönden faydalı bir girişim olacaktır. Paylaşmaya değer düşündüğünüz tüm makalelerinizi forum yöneticisi @Godless-Alpha'ya atın, ben de seslendirmesini yapıp telkinlerini hazırlayayım ve Subliminal Makale'yi sizin de adınızı belirterek YouTube'da paylaşalım. Nasıl fikir ?

Yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca kanala abone olmayı ve videoları beğenmeyi de unutmayın.

Hepinize iyi günler, iyi forumlar!

NOT: Telkinlerin sesi biraz fazla olmuş, farkındayım. Bir sonraki Subliminal Makalelerde buna dikkat edeceğim.

Bunu dinliyince alfa mı olacaz abi ? AHhahah yapmayın.

Ben sana Alfa olacaksın mı dedim thecreqweq1 ? Böyle bir vaatte bulunduğumu hiç sanmıyorum. Yalnızca bu süreçte destek olacak bir şeydir telkin. Yoksa seni ultra bir Alfa'ya falan dönüştüreceğini bekliyorsan bekleme öyle bir şey. Ha, telkinlerin etki edip etmediğine inanmak da sana kalmış elbette.

Son düzenleme:
Hocam yapıcı bir eleştiride bulunayım, telkin için videoya gömdüğünüz metin ana metne çok karışıyor. Dinleyen birisi rahatlıkla gömülü metne odaklanabilir. Bildiğim kadarıyla telkin olaylarında verilmek istenen mesaj alıcı tarafından odaklanacağı derecede fark edilmemeli.

Apollo, burada farklı bir telkin yöntemi kullandık. Bu telkin yöntemi sesleri birbirine karıştırma esaslı singlefocus mix affirmations tekniği. Mesela sen oradaki seslerin birine odaklansan bu sefer diğer telkinlere odaklanamayacaksın. Hepsini aynı anda dinlemene imkan yok yani, birini tutsan öteki kaçıyor bilinçaltına, ötekini tutsan bu sefer bir başkası...

Çünkü beynimiz aynı anda birden çok sese odaklanabilecek bir yapıda değil. Tekniğin esası da buna dayanıyor. Senin bahsettiğin teknik ise embedded affirmations olarak geçiyor. Ben sf mix'in embedded'ten daha etkili olduğunu düşündüğüm için bu teknikle hazırlıyorum telkinleri.

Ama evet yine de fazla çıkmış telkinlerin sesleri, bir dahakine daha kısık yapacağım.

Son düzenleme:
Apollo, burada farklı bir telkin yöntemi kullandık. Bu telkin yöntemi sesleri birbirine karıştırma esaslı singlefocus mix affirmations tekniği. Mesela sen oradaki seslerin birine odaklansan bu sefer diğer telkinlere odaklanamayacaksın. Hepsini aynı anda dinlemene imkan yok yani, birini tutsan öteki kaçıyor bilinçaltına, ötekini tutsan bu sefer bir başkası...

Çünkü beynimiz aynı anda birden çok sese odolanabilecek bir yapıda değil. Tekniğin esası da buna dayanıyor. Senin bahsettiğin teknik ise embedded affirmations olarak geçiyor.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam, tekniklere hakim değilim bu konuda. İhtiyacı olan arkadaşlar bol bol dinlesinler :p

Kanka hicbirine odaklanmassak o sira kitap okusak mesela etki edebilirmi ?

Bu konuda editör paneli gibi birşeye sahibim tek bende mi böyle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8