• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Alfa Erkek 2 - İrade, Özgüven, Çekicilik

IMERAL X

Üye
1. Bölüm için tıkla

------------------------

Evet baylar 1 ay sonra 2.partı yükledim bugün, talimatları biliyorsunuzdur ama yinede ben özet geçeyim ;)
Sabah-akşam aç karna 2 posta olarak kullanıyorsunuz düzenli kullanım sonrası tedavi edilmiş olacaksınız, saygılarr.

Buraya uzunca yazılar yazmak isterdim fakat klavyem bozuk cümleleri kopyala yapıştır ile kuruyorum. İyi Subliminaller.

Mr.Robot

Üye
Hocam daha önce de buna benzer bir şey izlemiştim 30 gün boyunca. Bir b*ka yaramadı. Bir de buna başlayalım bakalım sana güveniyorum :D

Mr.Robot

Üye
Hocam ilk hazırladığın videodaki yazıların bazılarını okuyabiliyorum. Tam emin değilim ama yazılar okunmadığında daha faydalı oluyor diye duymuştum. Bu açıdan 2. video daha başarılı olmuş. Onda pek okunmuyor. O dönen sarmalda adeta beni videonun içine çekti. Maksimum fayda için bir tanesini izlesem yeterli mi yoksa ikisini arka arkaya mı izleyim sence ?

IMERAL X

Üye
Hocam ilk hazırladığın videodaki yazıların bazılarını okuyabiliyorum. Tam emin değilim ama yazılar okunmadığında daha faydalı oluyor diye duymuştum. Bu açıdan 2. video daha başarılı olmuş. Onda pek okunmuyor. O dönen sarmalda adeta beni videonun içine çekti. Maksimum fayda için bir tanesini izlesem yeterli mi yoksa ikisini arka arkaya mı izleyim sence ?
2.video yeterli olur