Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa gibi hissetmek...

Merhaba.Bazen alfa gibi hissetmeye başlıyorum.Bunu çok sık yapmam başlığını baştan sona okuduğum zaman o his geliyor.Ama o günün sonunda yatıp kalktığımda o his gidiyor.Ne kadar odaklansam da hissedemiyorum.Bir süredir Bunu Çok Sık Yapmam'ı her gün okuyorum.Bu da çok vakit kaybına sebep oluyor.Okuyabileceğim her şeyi okudum.Bir tek kendimi o moda kontrollü bir şekilde sokamıyorum.Ne yapmam gerek?

Bunu çok sık yapmam başlığını baştan sona okuduğum zaman o his geliyor.Ama o günün sonunda yatıp kalktığımda o his gidiyor.Ne kadar odaklansam da hissedemiyorum.Bir süredir Bunu Çok Sık Yapmam'ı her gün okuyorum.Bu da çok vakit kaybına sebep oluyor.Okuyabileceğim her şeyi okudum.
Neleri okudun mesela? Bunu çok sık yapmam meselesini mastürbasyona çevirmişsin gibi geldi. Okuyunca iyi hissedip sonra kötü hissetmek. Mastürbasyonda olduğu gibi. Okumakla yetiniyorsun bundan vazgeçmen gerek. Okumak güzel harika bir şey. Kendine verebileceğin en güzel şeylerden. Fakat yetmez tek başına yeterli olmaz.

Merhaba.Bazen alfa gibi hissetmeye başlıyorum.Bunu çok sık yapmam başlığını baştan sona okuduğum zaman o his geliyor.Ama o günün sonunda yatıp kalktığımda o his gidiyor.Ne kadar odaklansam da hissedemiyorum.Bir süredir Bunu Çok Sık Yapmam'ı her gün okuyorum.Bu da çok vakit kaybına sebep oluyor.Okuyabileceğim her şeyi okudum.Bir tek kendimi o moda kontrollü bir şekilde sokamıyorum.Ne yapmam gerek?

Bilincini kandırabilirsin örneğin;

O yazıları okurken bir müzik dinle sana aynı duyguyu vericek böylelikle okumasan bile o müziği dinlediğinde aynı duyguyu yaşayabilirsin diye düşünüyorum.

Veya bir sakız çiğne yukarıda yazdığım gibi aynı duyguyu hissettirebilir.

En doğrusu ve kesin çözüm de sende o duyguyu yaratan cümleyi bul ve onu kendine tekrarla.

Enerjimizi dışarıdan değil kendimizden almalıyız.
Bence o blogu okumayı bırakmalısın illa okuyacaksan ************* sitesini öneririm, daha realist daha iyi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8