Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa siker, beta öder !

Arkadaşlar, şuan bir film izliyorum adı Aflie konusunu özetle geçeyim bizim bir alfa arkadaşımız var her alfa filmin de olduğu gibi her karıya gömüyor vs ama mutlu değil bir o kadar da. sonra en yakın arkadaşının sevgilisine çakıyor. çakmadan önce o kız alfienin arkadaşından yani eski sevgilisinden ayrılmıştı ve o hamile kalıyor ve kız tekrardan o çocuga yani(betaya dönüyor). sebebi ; ben alfa ile s*x yaparak hata yaptım hamile bıraktı beni ama bu beni böyle kabul etmez en iyisi eski sevgilime döneyim o beni her halimle kabul eder. ve betasına döner tahmin edildiği üzere beta onu o haliyle de kabul eder ve alfa onları ziyarete gittiğin de beta arkadaşı onu o üzgün gözlerle süzer ve açıklı dolu sözlerle uğurlar.

bazen bir şeylerin sınırı olduğunu düşünürüm. biliyorum kızlar sinsidir , kızlar taklitçidir , kızlar asla ilgiyi hak etmez. ama böyle de sürer mi ki be abi ? nereye kadar böyle olabilir ki yani ? bilemiyorum aklım çok karışık özelden falan yazın dertleşelim beyler.

ama böyle de sürer mi ki be abi ? nereye kadar böyle olabilir ki yani ?
Hemen anlatıyım kanka bu şekilde sürmez
Kızlar sinsi olabilir,ilgi budalası olabilir ama azıcık ilgi ve azıcık oyun kullanarak bir çoğunu yatağa atabilirsin
Kadınlar konusunda belirli kalıplara takılmayın
Her kadın birbirine benzer ama aynı değildir
(Çok güzel söz oldu amk)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8