Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa ve kendimle olan savaşım

Hahahhahha acik konusayim boyu 14 15 cm felan benimkinin o da en en hasmetli halinde belki cinsel gelisimimi tamamlamadigimdandir. Keske boy herseye care olsa. Hep uzun oldugum icin begenildim ama boyun hicbiseye yaramadigini kendimi gelistirdikce farkettim 1 60dan kisa degilsen etkisi pek yok. Benim gibi 191 76 kilo zayif olacagina 160 fit biri olmak cok daha buyuk avantaj Bu benim sahsi fikrim tabi.
E bide işin +180 olup fit olma kısmı var.

kanka youtube'a falan 31 çekme rekorum diye video atarsan köşeyi dönme potansiyelin var
22.ciyi çektigimde sadece su cikiyordu..artik yapiskanliginida kaybetmisti..sonra bi baktim hafif kirmizi bisey geliyor ..dedim hasiktir ..kisir olucam diye korkmustum o gun

Cool göründüğünü kim söyledi sana? Şahsen ben beni iplemeyen bir insanla konuşmak istemem. Hatta dalga malzemesi olursun coolluktan ziyade. En azından farkına varmışsın hatanın.

İnsanlar önemsenmek ister. İnsanlar önemsendiği kişilerin yanında bulunmak ister. Sen şuan bize anlatıyorsun mesela önemsenmek istediğin için anlatıyorsun yoksa niye anlatasın? Bunu paylaştın diye biz seni ezik olarak mı gördük? Biz bu paylaşımını umursamayıp görmezden gelseydik içine dert olabilirdi mesela. Aynı şekilde gerçek hayatta da geçerli. İnsanlar önemsenmek ister. İnsanları önemsersen onlar için çok değerli olursun. Tabi dozunu ayarlamak gerek ama yaptığında yanlış bir şey yok.

Ayrıca çok sorguluyorum düşünüyorum demişsin. Güzel bir huy. Benimde var öyle bir huyum ve gayet memnunum. Tabi arada insan kafayı yiyecek kıvama geliyor ama onunla yaşamayı öğrenince avantajına çeviriyorsun. Blogu açma sebebim budur mesela. Kendi kendime düşünüyordum kafayı yiyecek kıvama gelmiştim artık. Sonra yazıya dökmeye başladım ve artık hobi olarak yapıyorum. Düşünmek güzeldir düşünmediğin zaman bir sıkıntı var demektir. Ben sende bir yanlış görmedim. Sadece istikrar problemi var sanırım ama emin ol hepimizde var.
Bazi insanlarla hemen muhabbet etmeye calisinca götleri kalkabiliyor..şimariyorlar hemen..ama ginede dedigin gibi çokta soguk olmamak lazim ..insanlari hateketlerinden analiz edip ona göre konusmaya calisiyorum suan..

Karakterlerimiz cok uyusuyor aslinda bende lise 1 de senin gibiydim, boyum 1.91 felan suan sesim hep kalin ve anlasilmazdi. Normal konusuyorum zannediyorum ama halbuki kelimeleri ne dikte edebiliyordum be de ses tonumu ayarlayabiliyordum. Kendimi cok kandiriyordum. Fark etmesi uzun surdu ama pisman degilim gun gectikce ne kadar yol kat ettigimi gorerek daha da ozguvenim artiyorm. Kisisel degismimi 2 paragrafla anlatmam mumkun degil tabiki. Bununla ilgili bir yazi yazmayi zaten dusunuyordum sen tuzu biberi oldun. Yazim bitince basligi gonderirim okursun.
Yav aynen mesela konusurken vurgu yapicagim yeri ayarliyamiyorum..veya iyi cumleleri secemiyorum..cunku ses agizdan duzgun cikmiyorki ..kelimeler boğuk cikiyor..duzgun cikmasi icin yüksek sesle konusmam lazim ama oda bazen rahatsiz edici oluyor ..

O asamaya daha gelemedim henuz :D
Bende 183 boy ama 64 kiloyum. En azindan bi 70-73 kilo arası olmam gerekiyor. Onun içinde uzun zamandır araştırıp gözlemlediğim bi olay var. Eczaneden keçiboynuzu özü ve keçiboynuzu tozu alıyorsun. Özü günde 3 kere aç karna tozu da günde 3 kere 1 bardak süte bi yemek kaşığı koyacak şekilde yemekten sonra içiyorsun . Hem iştah açar hem kan yapar hemde kemik gelişimi filan ben bu kış sadece öz kullanarak 13 kilo aldim ve hiç hasta olmadım . Burdan gören arkadaşlarada tavsiyem olsun . Bide alacaksaniz eczaneden alin baharatçılarda filan pek tekin olmuyor

Bu arada bro işin şaka kısmını geçelim bir daha öyle şeyler yapma. Bu konudan da bir daha kimseye bahsetme hiç yaşanmamış gibi. Milletin ağzına laf verme durup dururken yani. Hatta 31'den, p*rnodan gerçek hayatta hiç bahsetme. Sanki hiç yapmamışsın izlememişsin gibi hatta varlığından haberin yokmuş gibi.

Bende 183 boy ama 64 kiloyum. En azindan bi 70-73 kilo arası olmam gerekiyor. Onun içinde uzun zamandır araştırıp gözlemlediğim bi olay var. Eczaneden keçiboynuzu özü ve keçiboynuzu tozu alıyorsun. Özü günde 3 kere aç karna tozu da günde 3 kere 1 bardak süte bi yemek kaşığı koyacak şekilde yemekten sonra içiyorsun . Hem iştah açar hem kan yapar hemde kemik gelişimi filan ben bu kış sadece öz kullanarak 13 kilo aldim ve hiç hasta olmadım . Burdan gören arkadaşlarada tavsiyem olsun . Bide alacaksaniz eczaneden alin baharatçılarda filan pek tekin olmuyor
Kanka ayriyeten başlık olarak açabilirsin daha çok kişiye ulaşır. Tabi detaylı bir şekilde anlatmanda yarar var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8