Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa ve kendimle olan savaşım

Merhaba arkadaşlar siteye yeni rastladim ..biraz başliklara falan baktim ve tamda benim kafamdaki şeylerin yazıldigini fark ettim..öncelikle ben Lise 3 gitmekteyim 1.87 boyum var ,tipim fena deyil iyi sayilir..şundan 7- 8 ay once Tcmanin alfa yazisiyla karsilastim..ilk Karsilasmadan önceki halimi tarif ediyim(genellikle lise 1 lise 2 yillari) ..Özgüveni az olan sürekli başkalarindan güç almaya calisan ama aslinda arkasinda sağlam kimsesi olmayan (aile bireyleride dahil) ,aslinda biraz kültürlude olmasina ragmen yeni tanistigi insanlarla konusmakta zorluk ceken ,gunde 8-9 kez 31 ceken (rekorum gunde 22 ozellikle lise 1 de ) evden disari cikip gezmiyen ,aile bireyleriyle dahi konusmaktan sıkılan , bi kiz selam verdiginde bile utanip kizaran ,aynaya bakmayan ve vasat bi tipim oldugunu dusunen ,gorunusume hic dikkat etmeyen ve hala çocuksu bi yapida kalmiş biriydim..Lise 2 ye gecince biraz toparlandim gibi oldum yeni kisilerle tanistim arkadaslar edindim..fitnisa gittim (düzenli degil) , tipime sekil verip sakal biraktim saçlari duzenledim ,topluma ayak uydurmaya başladim , ama bunla birlikte en kötüsü insanlarada ayak uydurmaya başladim..kimin yanina gidersem ona göre şekil aliyordum ama daha fark etmemistim..insanlara karsi bi agirligim yoktu..ginede o günler eğlenceli geciyordu birkac arkadasla takiliyorduk..neyse yaz tatiline girdik gine bazen farkli kisilerle takilmaya gezmeye falan devam ediyordum ..ama surekli degildi ginede..en sonunda İncide bi başlik gordum oda beni watpaddeki alfa yazisina itti ..ilkleri degisik gelsede bana büyük miktarda gaz verdi..fakat üşengec ve disiplinsiz yapim yuzunden yavas okuyordum..en sonunda ilk saha gorevini yaptim birkac kizla disari ciktim arkadasin yaninda..zorlanarakda olsa konustum biseyler konu buldum..tam hersey duzenli gidiyorduki ailemde buyuk kavgalar meydana geldi ve bi anda benim gelecegim belirsizlesti ve fena strese girdim ..hatta sinir krizi dahi gecirmisligim oldu ..bu yuzden icimdeki Alfa filizleri bi anda coktu..ta ki Alfayi tetikleyecek bi olay yasayana kadar ..bi kiz gelip benimle konusmaya calisiyordu surekli fakat ben geçiştiriyordum tekrar utanmaya başladigim için aslinda kıza içten içe sevmeye başlamistim..en sonunda o kız başkasiyla çikmaya başladi..sonra ben tekrar alfa moduna bürünmeye calistim..O gazla gidip hemen birini buldum 1 ay falan çiktim ..fakat kızla fazla bulusamadim sadece whatsaptan konusuyorduk oda sarmiyordu fazla..daha dogrusu ben yürütemiyordum muhabbeti..sonra kiza daha yazmamaya karar verdim..daha sonra arabesk bi havaya girdim..arkadaslarimla olan muhabbetimdede insanlari umursamicam diye goruniyim diye milleti fazla takmiyordum..bu cool gorünsede bunu yapmam sosyalligimi zayiflatti ..daha sonra Olumlama telkinleriyle karşilastim ..bu telkinler sayesinde özgüvenim hiç olmadigi kadar yerine gelmeye başlamisti 17-18 gun falan zorla dinledim..dedigim gibi üşengec ve disiplinsiz biriyim..en sonunda biraz kendime geldim ..fakat suan hala üşengeçlik ve disiplinsizlikle uğraşiyorum..mesela bi an geliyo insanlarla cool bi sekilde konusurken bir an geliyo heyecanli ve hizli konusuyorum ..sesimde kalin oldugu icin bazen kelimleri yutmakla beraber uyuşuk oldugum için bazende donup kaliyorum..heyecanli bi sekilde konusunca insanlari cok önemsiyomusum gibi oluyor..bununda ezik bi hava yaratmasinsan korkuyorum..Bu konuşma sorunu yüzünden bazen duygularimi ve kendimi de ifade etmekte güçlük yaşıyorum kimi zaman anlatmak istedigim sey çok yanliş dahi anlasiliyor..ama bazenze tam istedigim gibide oluyor..yani ben çok düsünen ve sorgulayam biriyimdir ..bazen bu yaptigim hareketlerin ve aldigim tepkilerin bende etkisi buyuk oluyor ..ve içimde adeta kendimle savaşiyorum..kendi fikirlerim mücadele ediyorum..yani anliyacaginiz kendime olan bir isyanim var ve bu isyani kazanirsam kaybedecegim. Belki suan bile kendimi anlatamisimdir ..neyse arkadaslar beni anlayan varsa bir tavsiye verirseniz minnettar kalirim ??..

Oha amk 1 günde hiçbir insanın 22 kere çekebileceğini sanmıyorum
Sabah erkenden başlamıştim gece 2 ye kadar..o zamanlar okulda ne yaptigimi bile hatirlamiyorum..vucuttaki butun enerjiyi atiyordum..sikimin ucu kaniyordu artik..bi ara unutkanlik ve saç dökülmeside başladi ..ama simdi fazla yapmiyorum haftada 2 ye dusurdum..

insanlari umursamicam diye goruniyim diye milleti fazla takmiyordum..bu cool gorünsede bunu yapmam sosyalligimi zayiflatti .
Cool göründüğünü kim söyledi sana? Şahsen ben beni iplemeyen bir insanla konuşmak istemem. Hatta dalga malzemesi olursun coolluktan ziyade. En azından farkına varmışsın hatanın.

heyecanli bi sekilde konusunca insanlari cok önemsiyomusum gibi oluyor..bununda ezik bi hava yaratmasinsan korkuyorum..
İnsanlar önemsenmek ister. İnsanlar önemsendiği kişilerin yanında bulunmak ister. Sen şuan bize anlatıyorsun mesela önemsenmek istediğin için anlatıyorsun yoksa niye anlatasın? Bunu paylaştın diye biz seni ezik olarak mı gördük? Biz bu paylaşımını umursamayıp görmezden gelseydik içine dert olabilirdi mesela. Aynı şekilde gerçek hayatta da geçerli. İnsanlar önemsenmek ister. İnsanları önemsersen onlar için çok değerli olursun. Tabi dozunu ayarlamak gerek ama yaptığında yanlış bir şey yok.

Ayrıca çok sorguluyorum düşünüyorum demişsin. Güzel bir huy. Benimde var öyle bir huyum ve gayet memnunum. Tabi arada insan kafayı yiyecek kıvama geliyor ama onunla yaşamayı öğrenince avantajına çeviriyorsun. Blogu açma sebebim budur mesela. Kendi kendime düşünüyordum kafayı yiyecek kıvama gelmiştim artık. Sonra yazıya dökmeye başladım ve artık hobi olarak yapıyorum. Düşünmek güzeldir düşünmediğin zaman bir sıkıntı var demektir. Ben sende bir yanlış görmedim. Sadece istikrar problemi var sanırım ama emin ol hepimizde var.

Karakterlerimiz cok uyusuyor aslinda bende lise 1 de senin gibiydim, boyum 1.91 felan suan sesim hep kalin ve anlasilmazdi. Normal konusuyorum zannediyorum ama halbuki kelimeleri ne dikte edebiliyordum be de ses tonumu ayarlayabiliyordum. Kendimi cok kandiriyordum. Fark etmesi uzun surdu ama pisman degilim gun gectikce ne kadar yol kat ettigimi gorerek daha da ozguvenim artiyorm. Kisisel degismimi 2 paragrafla anlatmam mumkun degil tabiki. Bununla ilgili bir yazi yazmayi zaten dusunuyordum sen tuzu biberi oldun. Yazim bitince basligi gonderirim okursun.
merak ettim bak şimdi. Ayrıca niye hepiniz 180-190'sınız lan? P*rno izlemeyi bırakma sebebim adamların dalga boyunun benimkinden katbekat fazla olmasıydı yakında burayı da bırakırsam sebebi sizsiniz bilesiniz...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8