Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfalar gelsin

Hedeflerine ulaştığın zaman kendi alfa erkeğini yaratırsın dostum ve ben bu amınakodomon hayallerinden kilometrelerce uzağım

Hedeflerine ulaştığın zaman kendi alfa erkeğini yaratırsın dostum ve ben bu amınakodomon hayallerinden kilometrelerce uzağım
Neden uzaksın amınakodumun hayellerin için ne yaptın hayallerini istiyorsan onun için hergün savaşmalısın düşünmelisin az uyumalısın köpek gibi çalışmalısı eğer bunları yaptıktan sonra yine de olmazsa aynı şeyleri daha da fazla yapmaya bak hayellerine ulaşırsın

Ortamı kendince bozmaya gelmiş birisi, aklı başına gelmeden postun altına cevap yazmazsanız bizim ve forumun yararına olur.

Özgün bir nick almadan nasıl özgün biri olacağını düşünebilir ki

Bak ben alfayım dostum, neden mi alfayım? Gel aşşağıya da anlatayım.

Öncelikle senin gibi kötü bir ağıza sahip değilim. Popüler kültür yüzünden kızlar tarafından ortaya atılmış "Bir kız nasıl hemcinsini böyle aşşağıyabiliyor anlamış değilim." cümleleri ile ülkemizde bir kitle algısı yaratıp aslında bir nevi ülkede kadın egemenliği istemelerini doğal karşılıyorum. Fakat senin durduk yerde anlamsız bir şekilde gelip tartışma ortamı yaratmaya geldiğini düşünmekteyim.

Ben ve birkaç kişi Alfa tanımını yok etmek için uğraşıyorken,
Alfa erkek olduğunu iddia eden var mı aranızda?
gelmiş böyle şeyler söylüyorsun. Alfa diye bir şey yok. Gelişmek var. Kendi sınırlarını aşmak var.

Bu dünyada kurallar olduğu sürece kimse alfa olamaz. Toplumsal kurallar, olduğu sürece alfa diye adlandırdığınız o karakter dışarı çıkamaz. Çıkarsa kendinizi hapiste bulursunuz. Çünkü alfa dediğiniz şey doğadan alınmaktadır. Doğada yaşayan Alfa Kurt gibi sağa sola saldıramazsınız, Yada bu kelimeyi modernize edip, tüm kızları gece yatağa atmalıyım o yeah diyemezsiniz öyle bir hakka sahip olduğunu düşünen kişi zaten abazadır. Bkz: "Tüm kızları etkileyecek kapasitede bir erkek yok. Tony Stark bile gelse, kadınların bazıları onu sevecektir, bazıları ise sevmeyecektir. "

Ayrıca, Foruma 5 gün önce üye olup, neden böyle "Sitem ve Atar" içeren narsist liseli ergenler gibi yazı yazdığını halen anlamakta güçlük çekiyorum.

Eğer problemin varsa yardımcı olalım, yoksa seni şuradan dışarı alalım :)Tıkla

Notalphamidir nedir siktir git suradan, aklini basina devsirmedikce bir s*k olmayacak senden, bu tabiri kullanmayi sevmem ama tam bir betasin, yukarda sana gereken cevabi veren olmustur belki bakmadim. İcimde sizin gibi ayrimci insanlara kin besliyorum, imkanim olsa bir daha nefes aldirmam sizlere, maalesef öyle bir cagda yasamiyoruz, bu yüzden aklini basina devsir, insanlari yargilamak kimseye kalmadi, herkesin dusuncesi özeldir ve gecerlidir, sana cok aptalca gelmesi o dusunceyi aptalca yapmaz, bir aptal oldugunu unutma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8