Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfalık elden gitmeden yardım edin bence gitti ama

Gayet iyi anladım dostum teşekkür ederim, aslında çok çıkarım yapan bir zihnim var sorun burda basit şeyleri derin didekliyor buda karşıdakine zekice gelsede bana yük yapıyor, konuşmalarım falan ayrıntılı hem avantaj hem dez avantaj, ama dogru üstelememesini ögrenmem lazım akışta kalmaya çalışmam lazım, bide kardeşim rica etsem sen olmasanda olurum demek nedemek, tam olarak yani daha az ilgi göstermekle birlikte bireysel davranıp ona yaşadıklarımı kendim için yaşadıgım ama senlede paylaşmak istiyorum , suan yanımda sen oldugun için imajınımı kastetdiniz, biliyorum yine ayrıntılı ama bu şekide net anlıyorum kafam rahatlıyor
Kızın burada açık bir temenni verdiğini düşünmüyorum ben. Kız zeki olabilir ama o kadarını düşünmez bir doğum günü mesajı için. Onu söylemesindeki amaç ''senin her zaman yanındayım'' hissini sana aktarabilmek için söylemiştir. Senin şuan ona yapabileceğin en mantıklı ve akıllıca hareket ilgini tam anlamıyla değil de bir yerde kesip bir yerde vermen. Öylece kızın kafasını her ne kadar zeki de olsa karıştırmış olursun bir nebzeç Kolay lokma olmadığını anladığı zaman da (zeki olduğu için kolay lokma olmadığını anlaması uzun sürmez) seni daha çok çözmek isteyip sana daha fazla bağlanabilir.

Herkes ne çok düşünüyormuş :)
Düşünmeyin fazla arkadaşlar, hayatı yaşayın.
Hayalleriniz olsun, sizi size bağlayan.
Kaygısızca yaşamayı öğrenin, -hatta size bir sır vereyim- arada saygısızca :)
Mutlu olmak istediğiniz şekilde yaşayın ama doğru bir şekilde.
Kaybemekten de korkmayın derim, yine de siz bilirsiniz :)

Kızın burada açık bir temenni verdiğini düşünmüyorum ben. Kız zeki olabilir ama o kadarını düşünmez bir doğum günü mesajı için. Onu söylemesindeki amaç ''senin her zaman yanındayım'' hissini sana aktarabilmek için söylemiştir. Senin şuan ona yapabileceğin en mantıklı ve akıllıca hareket ilgini tam anlamıyla değil de bir yerde kesip bir yerde vermen. Öylece kızın kafasını her ne kadar zeki de olsa karıştırmış olursun bir nebzeç Kolay lokma olmadığını anladığı zaman da (zeki olduğu için kolay lokma olmadığını anlaması uzun sürmez) seni daha çok çözmek isteyip sana daha fazla bağlanabilir.
? Daha ayrıntıya inmicem, kafayı yakmamak için ama, suan daha berrak görüyorum, anlıyorum, takmadan o hataya düşmeden, elektiriklenme yapacagım dalga dalga verecem tesekkür ederim

Herkes ne çok düşünüyormuş :)
Düşünmeyin fazla arkadaşlar, hayatı yaşayın.
Hayalleriniz olsun, sizi size bağlayan.
Kaygısızca yaşamayı öğrenin, -hatta size bir sır vereyim- arada saygısızca :)
Mutlu olmak istediğiniz şekilde yaşayın ama doğru bir şekilde.
Kaybemekten de korkmayın derim, yine de siz bilirsiniz :)
Hahaha yok kardo en dorusu bu şekildr yaşamak, zaten bu şekilde yaşamak için burda degilmiyiz ancak nasıl iyi yaşanılacagını düşünürken yine fazla düşünüp teoride kalma hatasına düşmekte var suan tam oraya düştüm, dediklerin bana düştüğüm yerden çıkmak için merdiveni görmemde yardımcı oldu teşekkür ederim?

Alfalık elden gitmez lan korkma,zihin yapısı bu alfa zihni kazanmak da kaybetmek de var,fakat kaybedersen de hala içinde yani yok olmicak.Bu arada kızlarda altın dişi diye bir şey yoktur,gerçekler be kanka naparsın.
Yanında iyi hissettiğin dişiye sevgi besle sadece,unutma biz de onlar kadar aşağılığız.
Sikine göre yaşa be knk.

Alfalık elden gitmez lan korkma,zihin yapısı bu alfa zihni kazanmak da kaybetmek de var,fakat kaybedersen de hala içinde yani yok olmicak.Bu arada kızlarda altın dişi diye bir şey yoktur,gerçekler be kanka naparsın.
Yanında iyi hissettiğin dişiye sevgi besle sadece,unutma biz de onlar kadar aşağılığız.
Sikine göre yaşa be knk.
Haha be bro alfalık gitmez haklısın, tam alfa olamadımızdan, yoksa bunun korkusunu yaşamazdım her halde bazen rolle bazen dogal olarak bazen hiç, alfa durumu,, burda ne güzel insanlar varmış, gerçekten çok kaliteli bir site insanlardan dolayı daha yeni keşfettim, aslında bilmiyorum kanka vardır gibime geliyor ama hayatlatınım erkeginr o şekide davranıyorlar, diğerlerine sadece dostça belkide o yüzden inanmiyo olabilirsin belki bende yanılıyorum altın diye sadece özellikleri okuduklarımı gördüklerimi çagrıstırıyor, haklısın sevgi versek bile vok vermemek ve verdigimizdede pişman olmamak lazım ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8