• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Alfaloji Akademi açıldı!

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Herkese selamlar.
Bir süredir üzerinde çalıştığımız Alfaloji Akademi artık aktif! Daha önceden benzer bir uygulamaya girişmiştik fakat sunucu arızası nedeniyle sistem tamamen gitmişti. Bu sefer eskisinden daha sağlam ve sistematik şekilde aktif ettik.

Sistemimiz udemy sitesiyle benzerlik gösteriyor. Ücretsiz kurslara normal üyeler erişebilirken, ücretli kurslara sadece fahri üyeler erişebilecek. Nasıl fahri üye olurum gibisinden soru sormayın uygun gördüğümüz kişileri seçip fahri üye yapıyoruz. Ücretli kurslara para ile üye olamazsınız. Sadece fahri üyeler katılabilir ücretli kurslara.

Şimdilik 4 tane aktif kurs var. Günlük olarak yeni kurs eklemeye gayret göstereceğiz.

Sisteme üye olurken forumdaki mail adresinizi kullanmanız gerekiyor, ayrıca mail onayı gerekiyor sahte maillerle açılan üyelikler silinecektir.

Fahri üye olanlar bana özel mesajdan mail adreslerini göndererek ücretli kurslara erişim izni alabilir.

İyi forumlar.

Negan

Üye
Vaktim olunca bakacak, umarım faydalı içerikler olur ve üretiriz

Doğru eposta adresini kullanmama rağmen bu hatayı alıyorum: Invalid Login Credentials giriş yapamıyorum...

alwian

Üye
Herkese selamlar.
Bir süredir üzerinde çalıştığımız Alfaloji Akademi artık aktif! Daha önceden benzer bir uygulamaya girişmiştik fakat sunucu arızası nedeniyle sistem tamamen gitmişti. Bu sefer eskisinden daha sağlam ve sistematik şekilde aktif ettik.

Sistemimiz udemy sitesiyle benzerlik gösteriyor. Ücretsiz kurslara normal üyeler erişebilirken, ücretli kurslara sadece fahri üyeler erişebilecek. Nasıl fahri üye olurum gibisinden soru sormayın uygun gördüğümüz kişileri seçip fahri üye yapıyoruz.

Şimdilik 4 tane aktif kurs var. Günlük olarak yeni kurs eklemeye gayret göstereceğiz.

Sisteme üye olurken forumdaki mail adresinizi kullanmanız gerekiyor, ayrıca mail onayı gerekiyor sahte maillerle açılan üyelikler silinecektir.

Fahri üye olanlar bana özel mesajdan mail adreslerini göndererek ücretli kurslara erişim izni alabilir.

İyi forumlar.
Site tasarımı herşeyiyle çok güzel olmuş.Umarım herkese dokunabilicek bi site olma yolunda sıkıntısız bir şekilde ilerler.Hayırlı olsun