• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Alfaloji Akademi açıldı!

MerLin

Üye
Kurs içeriğine baktın mı ? Başlamayı düşünüyorum fakat nasıl bir katkı sağlar emin olamıyorum
Dostum içinden elbette kendini geliştirecek bir şey alırsın. her gün rahatca 1 saatimi ayırabilirim. Pişman olmam ben belki sen olursun.
Ama 1.bölüme baktığımda temel olarak nlp nedir onu anlattı. elbette katkısı olur. Ben en önemsiz videolardan yazılardan sözlerden kendime birşey çıkarabilirim. Belki sana faydası olur bir bak derim.

ContraVolta

Yardımsever Üye
Üye
Eski akademi sitesinde nlp kurs videoları yarım kalmıştı şimdi devam edeceğim teşekkürler:)

Elimde İsimler ve yüzleri hatırlamak için teknikler içeren eğitim videoları var. Upload edip @Godless-Alpha'ya dosya linkini atacağım akademiye eklesin.
Sizlerin de ellerinizde faydalı içerikler var ise paylaşın da kütüphanemizi büyütelim.

Wonn

Üye
Parayla satılsa anlarım hatta doğru olduğunu da söylerim ancak neden ücretli kurslar sadece fahri üyelere açık ?

Merhaba,
Alfaloji Akademi içerisinde bir süre öncesine kadar yer alan, ancak sonradan yok olan " Zaman Yönetimi " kursu mevcut olan arkadaşlarım var mı ?
Diğer kurslar bir yana, bu kursa gerçekten ihtiyacım var.