• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

alfaLoji Diriliş

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Merhaba beyler.
Bir süredir pek aktif takılmıyordum. Forumda çok fazla konu kirliliği birikmiş çok yakında temizleyeceğim. Forumu canlandırabilmek için çeşitli çalışmalar yapıyordum. Bu çalışmalarım sonuç verir gibi oldu.
Şimdi hepinizden bir isteğim var. Para değil merak etmeyin.

Aşağı yukarı hepiniz farklı forumlar, facebook grupları, whatsapp grupları gibi topluluklara üyesinizdir. Sizden ricam gerek gerçek hesabınız gerekse sahte hesabınızla forumun tanıtımını yapmanız. Bulunduğunuz platformlarda forumun tanıtımını yapmanızı rica ediyorum.

Bir konu açılıyor ve 100 okunma 1-2 cevap oluyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Bu nedenle sizin desteğinize ihtiyacım var.
Forum için gerçekten güzel planlarım var fakat emeklerin heba olduğunu görünce heves kalmıyor.

Tek başıma uğraşıyorum bildiğiniz üzere. Herhangi bir ekibim yok. En büyük sıkıntı da burada başlıyor zaten. Blog okuyucularımdan 50 kadar kişi böyle bir platform istediği için gaza gelip forumu kurdum. Ekip ayarlamadan böyle bir platform kurmak en büyük hatam oldu.

Bu sebepten ötürü sizin gazınızla başladığımız bu yolda sizin desteğinizle devam etmemiz gerekiyor.

Lütfen ama lütfen bulunduğunuz platformlarda forumu paylaşın. Arkadaşlarınıza söyleyin. Whatsapp gruplarınızda paylaşın. İnstagramda, twitterde paylaşın. Wattpadde yorum yapın. Diğer forumlarda yorum yapın. Sözlüklerde paylaşın, yapın bir şeyler. Buraları canlandıralım.

Ben emek vermeye devam ediyorum ama tek başıma söylediğim gibi bir yere kadar oluyor. Gerisi sizin insiyatifinize kalmış.
Görüşmek üzere.

Ha unutmadan söyleyeyim siteyi paylaşırken http://alfaloji.org olarak paylaşın. Bu siteye yönlendirecek zaten.

Son düzenleme:
Spam bomb yapalım 😀 zaten insan aklıda böyle çalışır burada farklı ve ilginç bilgilerin olduğunu bilmeli kısaca forumu biraz cilalayalım 😀

usta şimdi yanımızda gezen betaları evriltirsek bizim ne anlamımız kalacak nasıl çevremizde avucumuzun içinde insanları tutucaz ben paylaşmak istiyorum sayfayı ama g*tüm yemiyor bir süre sonra altta kalmak istemiyorum herkes alfa olursa olmaz değil mi ?

hatta seneye liseye başlayacak bir erkek kardeşim var kendisi betanın önde gidenlerinden (bir zamanlar ben) bu yaz onu erkek yapacam Allah izin verirse çok korkak elinden hiçbir iş gelmiyor neredeyse sosyal ama kızlara nasıl davranılması gerektiğini bilmiyor çok fazla korkak liderlik vasfı yok lise de çok ezerler bunun gibileri o yüzden bu yaz karşıma alıp her şeyi açıklayacağım yavaş yavaş

usta şimdi yanımızda gezen betaları evriltirsek bizim ne anlamımız kalacak nasıl çevremizde avucumuzun içinde insanları tutucaz ben paylaşmak istiyorum sayfayı ama kalçam yemiyor bir süre sonra altta kalmak istemiyorum herkes alfa olursa olmaz değil mi ?
Bu düşüncen yanlış kaliteli insanlarla gezmesinden inan daha fazla zevk alırsın (alfalar yani) ve birbirinizi ezme çabanız olmaz öyle boş şeylerle uğraşmazsınız altta kalma gibi bir şey olmaz yani ki öyle bir şey yapmaya çalışan olursa cevabını verip bastırırsın.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
usta şimdi yanımızda gezen betaları evriltirsek bizim ne anlamımız kalacak nasıl çevremizde avucumuzun içinde insanları tutucaz ben paylaşmak istiyorum sayfayı ama kalçam yemiyor bir süre sonra altta kalmak istemiyorum herkes alfa olursa olmaz değil mi ?
Yanlış düşünüyorsun kesinlikle. Milyonlarca erkek var ve ulaşabileceğimiz erkek sayısı sınırlı. Ayrıca böyle kişilerle arkadaşlık yapmak sana zarar değil yarar verecektir. İnsan sosyal bir canlı. Bu nedenle başka erkeklere her zaman lazım olacaktır. Ki zaten herkes sandığın kadar iyi bir seviyeye gelemez. İstikrar meselesi.