Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sınav Ve Kırmızı Hap

Selamlar,

Ben kırmızı hap farkındalığına bu sene vardım fakat sadece bilgi olarak kaldı. Pratik yapamamamın sebebi gireceğim üniversite sınavı ve geçirdiğim ameliyat. Normalde bu bilgileri pratik yaparak kullanmam gerektiğinin farkındayım. Okulda pratiğe geçir diyenler olursa okulda öğrenci sayısı çok az. Flörtleşebilecek 1-2 kız var. X benimle ilgiliydi ama son günlerde Z ile görüyorum. Y'nin aklı Z de -günahını almayalım bizden önce iyi iş çıkardı-.

Yazıların içine ekleyemediğim bir şey daha var. Birisi ile konuşurken çok fazla katı gözüküyor, sesim daha kısık oluyor. Eğitim hayatımdaki disiplin olsa gerek böyle bir sorun yaşıyorum.

Bu durumda verebileceğiniz tavsiyeler var ise benimle paylaşmanızı isterim. Benim yerimde olsaydınız siz ne yaparsınız?

Bende senin gibiyim, üniversite sınavina 1.5 yılım kaldı, buradan ve başka yerlerden çok şey öğrendim ama daha ( neredeyse ) hiç pratiğe dökmedim.

1 Ocak 2019'dan itibaren pratiğe dokmeye başlıyacağım...

Benim önerim insanlarin ( kızlarla ilgleniyorsan kızların ) nelere ilgili olduğunu öğren, şu olay olunca ne tepki veriyorlar, neleri sevip neleri sevmiyorlar bide bunu yapabildiğin kadar pratiğe ( şuanda ) dök,

yapabilirsen bir faailyete yazıl, başka insanlar, başka kızlar bul ya da sabret sık dişini 1 yıl sonra üniversitede bulursun

Üniversite sınavına hazırlanıyorsun işte bak üniversiteyi kazan ve orada öğrendiklerini kullan.

Sonrasında ne yaparsın o da sana kalmış... :sneaky:

neden bir ocak neden bugün değil erkek adam ertelemez

neden bir ocak neden bugün değil erkek adam ertelemez
Bilmiyorum biraz daha etkisi olsun diye galiba. bir de şu aralar sınavlar ve bolca ödevlerim var ocağın başlarindan sonra bitiyor. O yüzden bende 1 ocak diye seçtim.

Şu an kafana takacağın tek şey sınavın olsun.Sen yine kendini geliştirmeye okumaya araştırmaya devam et.Sınav bittikten sonra pratik yapmak istersen yaparsın.Sınav senesi bi kızın peşine takılıp gidersen sana olacakları söyleyim.Sınava yeteri kadar çalışamayacağın için normalde yapacağından daha kötü bi sonuç elde edersin.Sonra o kızla iletişimin eninde sonunda kopunca çalışmadığına pişman olursun.O yüzden bu sene ki önceliğin her şeyden önce o sınav olsun.Şimdiden kolay gelsin kardeşim.Başarılar...

Şu an kafana takacağın tek şey sınavın olsun.Sen yine kendini geliştirmeye okumaya araştırmaya devam et.Sınav bittikten sonra pratik yapmak istersen yaparsın.Sınav senesi bi kızın peşine takılıp gidersen sana olacakları söyleyim.Sınava yeteri kadar çalışamayacağın için normalde yapacağından daha kötü bi sonuç elde edersin.Sonra o kızla iletişimin eninde sonunda kopunca çalışmadığına pişman olursun.O yüzden bu sene ki önceliğin her şeyden önce o sınav olsun.Şimdiden kolay gelsin kardeşim.Başarılar...

Cevabın için teşekkürler. Önceliğim tabii ki de sınavım oldu, olmaya devam edecek ama az da olsa insan atraksiyon arıyor.

Cevabın için teşekkürler. Önceliğim tabii ki de sınavım oldu, olmaya devam edecek ama az da olsa insan atraksiyon arıyor.
Güzel bir program eşliğinde çalışırsan aksiyona da zaman kalır belki ama aman diyim sakın ipin ucunu kaçırma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8