• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Alıcı Pişmanlığı Üzerine !!!

Kasrqaa

Fahri Üye
Oyun kadınları etkilemek için fazlasıyla iş görür. Oyunda şöyle dezavantaj vardır. Oyun size çekicilik sağlar o an numara almanızı vb birçok şeyi yapmanızı sağlar. Altını çizerek söylüyorum oyun sadece o an için çekicidir. Kadın sizden etkilenir ve sizinle bir şeyler yaşamak ister ayrıldığınızda, sizle konuşmak istemez. Bu probleme alıcı pişmanlığı denir.

Nedir bu alıcı pişmanlığı. Kadın sizden etkilenir hemde fazlasıyla buluşmaya gelir, numara verir, sizinle öpüşür ama siz gözden kaybolduğunuzda da, çekicilik gider. Karşınızda sizin için çıldıran çırpınan kadın yok olmuştur. Çünkü eve gidince duyguları değil mantığı devreye girer. Kadın ''ben güzel biriyim, birde konuştuğum adama bak, kariyeri yok, tarzı yok, kendine bakmayan, pekte gizemli de değil, Neden bu herife bakayım ki?'' Bir çok buluşmamdan sonra bunları yaşadım hele ki evlilik isteyen 23 24 yaşında genç kadınlar cpd konusunda acımasız olabiliyor. Şuan aranızda obez olan veya tarz yoksunu olan, belli başlı eksiklikleri olanlar 1-2 yıl kadınları boş verin, oyunla ilgilenmeyin gidin cpdnizi yükseltmeye çalışın ondan sonra oyunla ilgilenirsiniz. Hele ki cpdniz aşırı düşükse sete çıkmadan önce rahat 1-2- yıllık alt yapı çalışması gereklidir.

Kadını etkilemek için oyun gereklidir ama elinizde tutmanız için Cinsel Pazar Değeri gereklidir.

Şuan ben bu bahsettiğin cpd yükseltme sürecine giriyorum kasrqaa.Monk modeun biraz daha agirlastirilmis halini yapacagim.Daha once kısa sure yaptım ve cok faydasını gördüm.Forumda senin özellikle mantalite üzerine düştüğünü gormustum birkaç postta.Bu mantaliteyi nasıl olusturacagimiz,geliştirecegimiz konusunda bana bir yol haritası verebilir misin?Temel taşlar,bu temel taşlar nasıl özümsenip karakterin bir parçası haline getirilir vs.

Kasrqaa

Fahri Üye
Şuan ben bu bahsettiğin cpd yükseltme sürecine giriyorum kasrqaa.Monk modeun biraz daha agirlastirilmis halini yapacagim.Daha once kısa sure yaptım ve cok faydasını gördüm.Forumda senin özellikle mantalite üzerine düştüğünü gormustum birkaç postta.Bu mantaliteyi nasıl olusturacagimiz,geliştirecegimiz konusunda bana bir yol haritası verebilir misin?Temel taşlar,bu temel taşlar nasıl özümsenip karakterin bir parçası haline getirilir vs.
Birçok etmen benim mentalitemi düşürdü. Ben hayal ederek kazandım o mentaliteyi. Mesela hep iyi şeylerin hayalini kur. Setemi çıktın kızla buluşup kahve içecegini hayal et.
Hayal kurmakla hastalıklar bile iyileşiyor. İnanç sistemin böyle değişir.

Uçuk bir örnek olucak. İnsanlar türbelere gider dua eder(Ölmüş adamdan medet ummak batıl inançtır.) ama ne hikmetse bu türbeye gidip dua edenler iyileşir. Çünkü orada iyileşeceğine o kadar çok inanıp inanç sistemine koyuyorki adam iyileşiyor.

En kötü kanser hastalığını kemotoropi ilaçları iyileştirmemesine rağmen, üstelik ilaçlar kanseri artırmasına rağmen o ilaçlara inanıp kullanan insanlar bile hastalıklarını yeniyorlar.

Hayal kurma seni ateşler. Olumsuz hayaller kurarsan hayat sana zülum olur. Nasıl aşık oluyoruz yine hayal ederek :D geceleri sevdiği kızları hayal etmese bir sürü erkek aşk denilen olgu olmayacak :D İyi hayaller sana yakın bir dostken, kötü hayaller sana düşmanlık eder.

İnanç sistemi telkin, hayal, kendine söylediğin sözler,dışarıda duyduğun sözler(televizyon haberlerini asla dinleme kafayı yersin o kadar kötü haberler var ki, arabeskten zaten uzak duruyorsundur.) bunlar bize motivasyon sağlar bu motivasyonuda disipline çevirmek lazım. Motivasyon bize işe başlamamıza yarar, disiplinde o işin devam etmesini sağlar.

Birde yapana kadar yapıyormuş gibi felsefesi var oda iyidir. Ama o felsefede sen özgüvenli gibi davranıp aynaya bakınca kendine küfretmeye başlarsan taklitten öteye gitmez. Hem yapıyormuş gibi yapacaksın hemde gerçektende yapmaya başlıcaksın, özgüvenli gibi davranıcaksın, bir yandanda özgüvenini geliştirecek işler yapıcaksın.

Son düzenleme:

SABA

Üye
Birçok etmen benim mentalitemi düşürdü. Ben hayal ederek kazandım o mentaliteyi. Mesela hep iyi şeylerin hayalini kur. Setemi çıktın kızla buluşup kahve içecegini hayal et.
Hayal kurmakla hastalıklar bile iyileşiyor. İnanç sistemin böyle değişir.

Uçuk bir örnek olucak. İnsanlar türbelere gider dua eder(Ölmüş adamdan medet ummak batıl inançtır.) ama ne hikmetse bu türbeye gidip dua edenler iyileşir. Çünkü orada iyileşeceğine o kadar çok inanıp inanç sistemine koyuyorki adam iyileşiyor.

En kötü kanser hastalığını kemotoropi ilaçları iyileştirmemesine rağmen, üstelik ilaçlar kanseri artırmasına rağmen o ilaçlara inanıp kullanan insanlar bile hastalıklarını yeniyorlar.

Hayal kurma seni ateşler. Olumsuz hayaller kurarsan hayat sana zülum olur. Nasıl aşık oluyoruz yine hayal ederek :D geceleri sevdiği kızları hayal etmese bir sürü erkek aşk denilen olgu olmayacak :D İyi hayaller sana yakın bir dostken, kötü hayaller sana düşmanlık eder.

İnanç sistemi telkin, hayal, kendine söylediğin sözler,dışarıda duyduğun sözler(televizyon haberlerini asla dinleme kafayı yersin o kadar kötü haberler var ki, arabeskten zaten uzak duruyorsundur.) bunlar bize motivasyon sağlar bu motivasyonuda disipline çevirmek lazım. Motivasyon bize işe başlamamıza yarar, disiplinde o işin devam etmesini sağlar.

Birde yapana kadar yapıyormuş gibi felsefesi var oda iyidir. Ama o felsefede sen özgüvenli gibi davranıp aynaya bakınca kendine küfretmeye başlarsan taklitten öteye gitmez. Hem yapıyormuş gibi yapacaksın hemde gerçektende yapmaya başlıcaksın, özgüvenli gibi davranıcaksın, bir yandanda özgüvenini geliştirecek işler yapıcaksın.
Güzel yazı olmus eline sağlık.

Şimdi senin de dediğin gibi ilk başlarda her şey çok güzel. Sonrası için ne yapmamız gerekiyor? Tarzında bir yazı yazma şansın var mı?

Kasrqaa

Fahri Üye
Güzel yazı olmus eline sağlık.

Şimdi senin de dediğin gibi ilk başlarda her şey çok güzel. Sonrası için ne yapmamız gerekiyor? Tarzında bir yazı yazma şansın var mı?
sonrası için kendine yetiştirmen kafi. Kaslı olman, espirili olman donanımlı olman vb alfa özelliği barındırman başarılı olman yeterli, oyunuda iyi bilsen yeterli. Olay cpdde bitiyor. Lover(arzulanan erkek) ve provider(sağlayıcı erkek) bu erkeklerin iki özelliğinide almalısın. Sade provider olursan evlenmek senin için aşırı kolay olur ama evlendiğin kadın kalitesiz duvara toslamış bir alfa duldan başkası olamaz. Sadece arzulanan erkek olursan kadınların sana sığınacağı liman olursun, sevgilisiyle arası bozulan senle sevişir, bir derdi olan senle sevişir, yani yarabandı olmaktan öteye gidemezsin. Birde bazı yarabandı herifler sevinip skor tutuyorlar içten içe gülüyorum :D

Önemli olan sağlayıcı gibi kariyer, iyi malk mülk, başarı, gibi etmenler bulunması, arzulanan erkek gibide çekici etmenlerin olması, kas, sosyal zeka, liderlik,oyun bilgisi vb etmenler. Kısacası kadınların senle ilişki kurması sağlayıcının ve arzulananın iyi yönlerini almalısın. Biliyorum bir hap yutayım,iğne vurulayım tüm kızlar baksın istiyorsunuz ama öyle bir dünya yok.

Sonrası için ne yapmam gerekir sorusuna gelelim. Saçma sapan tekniklere girme, yok 3 gün aramamalıyım, yok ilk mesaj afilli olsun şubu onları unutun onlar kısa vadeli şeyler sonrası için yapabileceğin en iyi yol tabikide cpd artırmak.

Cpd yüksek olsan ilk mesaja sikko birşey yazsan bile kız seninle buluşmak ister. Kendimden örnek veriyim. Cpd değerim lisede 10 üzerinden 3.5 du ortalama altı, çelimsiz, sikko bi gözlük takan, sakalsız, testestronsuz bir meriçtim. O zamanlar ortalaması hb 2.5 değerde olan kadınlar benden hoşlanıyordu.

Şuan ortalamam 10 üzerinden 6.5 olarak görüyorum. Oyunum gayet iyi ama cpd düşük olduğundan dolayı yemek mağrifeti olan kültürlü zeki, hb8 güzellikteki kızların radarına giremiyorum(uzun ilişki istediğimden dolayı) ama içi boş ağzında küfür eksik olmayan, salak olan hb8 kadınların radarına giriyorum ki hiç girmek istemediğim bir radar. Cpd yüksek olsaydı bu durumlar olmazdı. Karşımdaki kadın kendisini üstün görmez teslim olurdu.

Sonrası için sadece cpdni yükseltmen. Şöyle düşün. Karşında hb8 kız var üstelik sigara içki kullanmayan bir kız, oyunla etkiliyorsun(başıma geldi o yüzden 2 haftadır canım sıkkın bu olaya) buluşma bitince seni istemiyor. Bakıyorsun kendine kariyer yok, kas yok birçok geliştirebilecek etmen varken sade oyuna abanıyorsun günün sokakta set açmakla geçiyor, birden diyorsun nerde hata yaptım. Kendi yerine maskulen bir adamı koyuyorsun. Bu adam olsaydı nasıl tepki verirdi diyorsun, 2. buluşma olurdu üstünede bu maskulen adam evlilik teklifi bile alırdı diyorsun ve önüne iki tane tepki verme şekli çıkıyor, kızların amk ben bilgisayar oynar asosyal bir ezik olarak yoluma devam ederim(kaçma tepkisi) yada kız haklı elbette seçmiyecek gelişmem lazım nerden başlamalıyım diyorsun(savaşma tepkisi) olay cpdede gizli. Dediğim gibi kızı tavlamak için lover, elinde tutmak için provider olmalısın. Şuan lover bir erkeksin kadınları etkliyorsun bu güzel ama ayrılınca seni unutuyorlar çünkü provider yönün yok.

Sorunu yanlış Anlamışım :D Sonrası için hayal ettiğin şey için çaba harcamalısın hepsi bu. Monk mode çok çabuk başarıya giden köprüdür. Tüketimi kaldırırsın(pc oyunları,çok alışveriş, çok uyku vb şeyler) otomatikman testestron yani rekabetçi hormonun üretkenliğe sevk etmeye başlar. ve üretken biri olmaya başlarsın.

Son düzenleme:

theyusuf_

Üye
Ben de böyle düşünüyordum. Ben galiba birkaç yaş küçüğüm. Sizin yaşınızdaki kadınlar için kariyer, maddi güç önemli olabilir ne de olsa o yaşta da evlenmeyi düşünen kadınlar var. Uzun bir ilişki evliliğe kadar gidebilir.

Ben 17 yaşımdayım. Bu yaşta kariyer olanağı yok, maddi güç bir yere kadar (lise çağında maddi rekabet ne kadar olabilir?)

TRP ile tanışalı iki sene oldu. O zamandan bu yana öz güvenim arttı, duruşum değişti, kilo aldım ve bu yüzden üstümdekiler daha iyi duruyor, lens kullanmaya başladım ve yakışıklılığım ortaya çıktı, giyim kalitem arttı, ortam yaptım (kızlı-erkekli), bazı dizi karakterleri gibi umursamaz tavırlar takındım ve oyunun mantığını kavradım. Gerek işbu paragrafta anlattıklarım, gerekse okuduklarımdan yola çıkarak sana katılıyorum.

Üstte saydığım değişimlerden sonra yanıma gelen, muhabbet kurmak isteyen, bana ilgisi olan ve akabinde oyun oynayarak etkiledğim fakat yanaşamadığım (yanaşamama sebebimi sonra anlatırım) birkaç kız haftalar sonra bile bana ilgisini devam ettirdi.

Oyunun 'o' sunu bilmeden;yalnızca cpd si üst düzey olan birisi de çok rahat şekilde bir sürü kız kaldırabilir zira çevremde çok var.

Yanaşamama sebebim ise red edilme korkusu. Onun da üzerine gideceğim.

BTW, bu sene üniversite sınavına gireceğim ve hazırlanıyorum. Bazen dikkat eksikliği yaşıyorum. Rahip modunun etkisi olur mu?

Kasrqaa

Fahri Üye
Ben de böyle düşünüyordum. Ben galiba birkaç yaş küçüğüm. Sizin yaşınızdaki kadınlar için kariyer, maddi güç önemli olabilir ne de olsa o yaşta da evlenmeyi düşünen kadınlar var. Uzun bir ilişki evliliğe kadar gidebilir.

Ben 17 yaşımdayım. Bu yaşta kariyer olanağı yok, maddi güç bir yere kadar (lise çağında maddi rekabet ne kadar olabilir?)

TRP ile tanışalı iki sene oldu. O zamandan bu yana öz güvenim arttı, duruşum değişti, kilo aldım ve bu yüzden üstümdekiler daha iyi duruyor, lens kullanmaya başladım ve yakışıklılığım ortaya çıktı, giyim kalitem arttı, ortam yaptım (kızlı-erkekli), bazı dizi karakterleri gibi umursamaz tavırlar takındım ve oyunun mantığını kavradım. Gerek işbu paragrafta anlattıklarım, gerekse okuduklarımdan yola çıkarak sana katılıyorum.

Üstte saydığım değişimlerden sonra yanıma gelen, muhabbet kurmak isteyen, bana ilgisi olan ve akabinde oyun oynayarak etkiledğim fakat yanaşamadığım (yanaşamama sebebimi sonra anlatırım) birkaç kız haftalar sonra bile bana ilgisini devam ettirdi.

Oyunun 'o' sunu bilmeden;yalnızca cpd si üst düzey olan birisi de çok rahat şekilde bir sürü kız kaldırabilir zira çevremde çok var.

Yanaşamama sebebim ise red edilme korkusu. Onun da üzerine gideceğim.

BTW, bu sene üniversite sınavına gireceğim ve hazırlanıyorum. Bazen dikkat eksikliği yaşıyorum. Rahip modunun etkisi olur mu?
Mesajını geç gördüm reis kusura bakma. Rahip modun etkisi olur. Biraz küçümseyip dalga geçsekte rahip modla. Birçok şeye faydası var. Herzmanki örneği verecem. Csgo oynayan adamdan bilgisayarı al. Adam silah alır avcılığa başlar, atıcılığa başlar böylelikle bir spor edinmiş olur.
Erotik video izleyen adam bırakırsa gerçek kızlara yönelir.
Sigara içen birisi sigarayı bıraktığında bu sefer dişlerim sarı sigara parasıyla diş macunu alayım der. Aslında her ne kadar +1 adım gibi görünsede bir bağımlılıktan vaz geçince +2 kazanıyorsun. Hem bağımlılıktan uzak duruyorsun üstünede yeni birşeyler katıyorsun.

Lise çağında rekabet sadece lisede popüler olmanla alakalıdır. Son yıl popüler adamdım lisede baya kız bana yürümüştü. Ama ilk yıllar tam bi eziktim :)

Son düzenleme:

theyusuf_

Üye
Mesajını geç gördüm reis kusura bakma. Rahip modun etkisi olur. Biraz küçümseyip dalga geçsekte rahip modla. Birçok şeye faydası var. Herzmanki örneği verecem. Csgo oynayan adamdan bilgisayarı al. Adam silah alır avcılığa başlar, atıcılığa başlar böylelikle bir spor edinmiş olur.
Erotik video izleyen adam bırakırsa gerçek kızlara yönelir.
Sigara içen birisi sigarayı bıraktığında bu sefer dişlerim sarı sigara parasıyla diş macunu alayım der. Aslında her ne kadar +1 adım gibi görünsede bir bağımlılıktan vaz geçince +2 kazanıyorsun. Hem bağımlılıktan uzak duruyorsun üstünede yeni birşeyler katıyorsun.

Lise çağında rekabet sadece lisede popüler olmanla alakalıdır. Son yıl popüler adamdım lisede baya kız bana yürümüştü. Ama ilk yıllar tam bi eziktim :)
Ben de ilk yıllar tam eziktim. Bu sene açıldım;geçen sene ise temel oluşturmuştum. Bakalım bu son sene olacak?
Bu güzel konu ve cevap için teşekkür ederim.