• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

ALINTI GÜZEL BİR YAZI

Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
378
Yaş
25
Şehir
Zonguldak
Başkalarına karşı dürüst olmayı öğrendikten sonra sıra kendinize karşı dürüst olmaya geliyor. Kendinize yalan söylemekle en başta hata yapıyorsunuz. Kendinize doğruları söyleyin. Bir kızdan hoşlandınız ve onunla konuşmaktan korkuyor musunuz? Neden çünkü etraf kalabalık, zaman yok, yorgunsun bla bla? Suçu kendinizden başka şeylere atmak yerine sorumluluk alın ve korkaklığınızla yüzleşin. “Ben o güzel kızla konuşamadım çünkü korkak bir fahişeyim” deyin çünkü bu hoş sözleri hak ediyorsunuz. Evrenin korkaklara karşı hiçbir tahammülü olmadığını söylemiştim. Evrenin tahammül edemediğine ben hiç edemem.

Güzel kız gördünüz ve ona bakmak istiyorsunuz. Ama göz göze gelince gözlerinizi kaçırıyor musunuz? Erkek olduğunuzdan emin misiniz? Kendinize ve ihtiyaçlarınıza karşı dürüst olun. Bakmak istiyorsanız bakın; kendinizi kırmayın çünkü dünyadaki en değerli serseri sizsiniz.
 
Üst