Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dizi Altered Carbon

N.R

Açıklama;

Dizi, fantezi ve bilim kurgu romanları ile bilinen İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 25. yüzyılda geçecek hikaye eğer insan zihni dijitalleştirilse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor. Eskiden yıldızlar arası bir savaşçı olan Takeshi Kovacs 500 yıl boyunca hapis edilir ve istemediği bir geleceğe indirilir. Ölümün modasının geçtiği bu dünyada eğer bir cinayetin gizemini çözebilirse, ona yeni bir yaşam şansı sunulacaktır.

Kendi yorumum;

Açıkçası çok hoşuma giden bir dizidir, boşa zaman öldürmek istediğimde bu diziyi açar bir kaç bölümünü izlerim. Takeshi abimiz bazen çok alfavari hareketler sergilerken bazen de çok betavari hareketler sergilemekte. Gidin izleyin dizi sarıyor dostlarım.

Ekstra not;

No-Fap tayfasına dahilseniz izlemenizi tavsiye etmiyorum zira bazı sahneler pipinizi kaldırabilir ve sizi azdırabilir.

İyi akşamlar efendim, çok yakında güzel konularla foruma geri dönüyorum.

Hocam dizi güzel de sadece zaman geçirmelik dizi. Game of Thrones a kafa tutacak kadar bütçesi var ama kullanamamışlar gibi.
Abinin vücuda deyinmeden edemiycem o nasıl vücut üstad ya helal olsun.

Hocam dizi güzel de sadece zaman geçirmelik dizi. Game of Thrones a kafa tutacak kadar bütçesi var ama kullanamamışlar gibi.
Abinin vücuda deyinmeden edemiycem o nasıl vücut üstad ya helal olsun.

Netflix genel olarak dizilerine, filmlerine çok fazla bütçe ayırmıyor. Dediğim gibi boşa zaman harcamak istediğimde izlediğim dizidir kendisi, vücut konusunda katılıyorum. Brodeyn tozunu bastım bakalım abimiz gibi olabilecekmiyim :p.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8