Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Anlam veremediğim Ret

Üstteki yorum "senden önce aynısını diyen olmuştur" olabilir ama olsun yinede güldükten sonra red yemişsin. "Müsait miydiniz?" diye sorma, mesela "para verir misin" ile "sende para vardır he?" demek aynı şey değil.
Bu kadar komik olduğunu bilmiyordum yerine "niye siz demi ayrıldınız (aklıma bu geldi birazda yaratıcılığa kalmış)" diyebilirsin. Ama yinede herşeyi kişisel algılamamak lazım. Lezbiyen bile olabilirler hahah :D
Müsait miydiniz yerine sen neyi tercih ederdin? Yanlış anlama lütfen hakaret anlamında söylemiyorum sadece merak ettiğimden.

Bunu 2 tane yaşadığım olayla açıklamaya çalışacağım ilki;
Ben ve yakın arkadaşım aylar önce kafede oturuyoruz tartışmıştık ve aşırı gergin ve sinirliydik yanımıza
bir kız geldi ortalama bir kız diye hatırlıyorum. Kız soru sorup yanımıza oturmaya çalıştı tabi sinirli olduğumuz için terslemişdik direk yani ruh haline bağlı olabilir kendimden örnek verirsem.

2. olay ise ben ve 3 arkadaşım konserdeyiz işte kızlarla tanışıyoruz, sarılıyoruz takılıyoruz, benim bir arkadaş o gün kötü giyinmişti ve tipide ortalamanın altındaydı, hb 7-8 olan bir kız vardı tek başına oturuyordu üzgün görünüyordu, dedi işte yanına gideceğim bu konser onla takılacağım dedi.
Biz de tamam dedik arkadaş konuşmaya başladı 10 dakika sonra ayrıldı, kız bu arkadaşıma düzgün cevap vermemiş 5 dakika orada takıldık,
sonra bu kızın yanına bir erkek daha gitti ama bu erkek tipi iyiydi uzun boyluydu kızla biraz konuşunca direk öptü beraber gittiler sonra
2. örnekte anlattığım şey ise kendine bakman mesela spor yapabilirsin, giyimini değiştirebilirsin vb.
artık hangisi sana uyarsa kendini geliştirmeye bak kızların aklından o an ne geçtiğini bilemeyiz iyi günler.

Bunu 2 tane yaşadığım olayla açıklamaya çalışacağım ilki;
Ben ve yakın arkadaşım aylar önce kafede oturuyoruz tartışmıştık ve aşırı gergin ve sinirliydik yanımıza
bir kız geldi ortalama bir kız diye hatırlıyorum. Kız soru sorup yanımıza oturmaya çalıştı tabi sinirli olduğumuz için terslemişdik direk yani ruh haline bağlı olabilir kendimden örnek verirsem.

2. olay ise ben ve 3 arkadaşım konserdeyiz işte kızlarla tanışıyoruz, sarılıyoruz takılıyoruz, benim bir arkadaş o gün kötü giyinmişti ve tipide ortalamanın altındaydı, hb 7-8 olan bir kız vardı tek başına oturuyordu üzgün görünüyordu, dedi işte yanına gideceğim bu konser onla takılacağım dedi.
Biz de tamam dedik arkadaş konuşmaya başladı 10 dakika sonra ayrıldı, kız bu arkadaşıma düzgün cevap vermemiş 5 dakika orada takıldık,
sonra bu kızın yanına bir erkek daha gitti ama bu erkek tipi iyiydi uzun boyluydu kızla biraz konuşunca direk öptü beraber gittiler sonra
2. örnekte anlattığım şey ise kendine bakman mesela spor yapabilirsin, giyimini değiştirebilirsin vb.
artık hangisi sana uyarsa kendini geliştirmeye bak kızların aklından o an ne geçtiğini bilemeyiz iyi günler.
Cevabın için teşekkürler dostum. tabi konuşulan konuya göre birini uzaklaştırmak normal ama benim anlamadığım şey gergin bir konuşma olsaydı bu kadar gülmezlerdi, gülmeleri. Şu an hafif bi göbek olsa da 3 yıl civarı striker olarak spor yaptım. bir mike tyson olmasa da düzgün bir vücüdum olduğunu düşünüyorum. giyim dersen Samsuna ilk taşındığımda üniversitede giyinmeyi fazlasıyla iyi bilen ve moda zevkine güvene bileceğim kızlarla bir çok kez alışverişe çıktım, (Giyim konusunda sıkıntı çeken arkadaşlara da tavsiye ederim yanından geçip gittiğiniz güzel parçaları dükkana girer girmez görüyorlar) az çok nelerden hoşlandıklarını ve gündem modasını o ara anladım diye bilirim. tabi giyim konusunda bir eleştirin ve ya tavsiyen varsa açığım.

Kanka benim yediğim en kötü red merhaba dedim ve kız bana mal mal baktı sonra yanımdan kalktı gitti aq bilmiyorum hangisi daha kötü .d

''Müsait miydiniz?'' Bu tarz cümleleri açılış yaparken ne olursa olsun kullanmayın. Yanlarına otururken bile izin istememek lazım hatta. Muhtaç olmasanız bile o hissi veriyor.

Kanka daha once de dedim, amerikan sitcom'u bu. Kızlar manyak şizofren falan da değil; sadece samimi değil yaptiğin, niyetin direkt kendini belli ediyor "bu kendini cok akilli zannediyor herhalde .d.d.d." demislerdir arkandan. Kimse Türkiye'de durduk yere muhabbet acip da işi goturecek potansiyelde değil henuz lap diye olur mu o işler? Hem bir düşün sevgilinle alakali sorunu rahatca iki tane random kıza acacak motivasyona sahip olmaman lazim teknik olarak cunku sozde derdin basindan aşkın ve de onlar icin alakasiz bir tipsin. Hali hazirda kizlar sarkintilik yaptigini dusuneceklerinden bu derece riskli acilislara girismemen lazim

Son düzenleme:
Kanka daha once de dedim amerikan sitcom'u bu kızlar manyak şizofren falan da değil samimi değil yaptiğin niyetin direkt kendini belli ediyor "bu kendini cok akilli zannediyor herhalde .d.d.d." demislerdir arkandan. Kimse Türkiye'de durduk yere mubabbet acip da işi goturecek potansiyelde değil henuz lap diye olur mu o işler? Hem bir düşün sevgilinle alakali sorunu rahatca iki tane random kıza acacak motivasyona sahip olmaman lazim teknik olarak cunku sozde derdin basindan aşkın ve de onlar icin alakasiz bir tipsin. Hali hazirda kizlar sarkintilik yaptigini dusuneceklerinden bu derece riskli acilislara girismemen lazim
Senin tavsiyen nedir dostum?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8