• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Anlaşamamaktan ayrılmak

1 yıllık çok güzel bir ilişkim vardı herşet harikaydı kıza tutumumda kızı bana bağlamıştı Ama son 4 aydır kavgalar fazlalaştı artık ota boka kavga etmeye başladık sorun şuydu aslında ; ben eskiden beri kavgaya meyilliydim ağzına sıçıyordum karşı tarafın o ise hemen özür diliyordu eskiden bir örnek vermek gerekirse
3.Ayımız - Bana geç mesaj attı diye tepki verdim ve bana tam tamına 300 tane mesaj gönderdi özür dilemek için
7.Ayımız- Aynı şekilde bana geç yazdığı için tepki gösterdim ve Tamam diyip geçiştirdi
Bu bir süre böyl oldu sonra soft next olayını uygulamaya karar verdim ama kız benden o kadar bıkmıştıki daha 2. Günde yazmamamı bahane edip ayrıldı. Anlaşamayıp sürekli kavga etmemizmi bizim ilişkimizi yıpratıp bitirmiş olabilirmiydi gerçekten görüşleriniz nedir ? Bu konuyu kıza sorduğumda ise Doğum günüm için yaptığı hazırlıklarla dalga geçmem olarak yorumladı o olaydan sonra değer verilicek bir insan olmadığımı anlamış ve değer vermeyi bırakmış (ona göre) 2 ay hazırlık yapmıştı doğum günüm için bense dalga geçtim bu hazırlıklarla haklılık payı varmıdır kızın ?

Son düzenleme:
1 yıllık çok güzel bir ilişkim vardı herşet harikaydı kıza tutumumda kızı bana bağlamıştı Ama son 4 aydır kavgalar fazlalaştı artık ota boka kavga etmeye başladık sorun şuydu aslında ; ben eskiden beri kavgaya meyilliydim ağzına sıçıyordum karşı tarafın o ise hemen özür diliyordu eskiden bir örnek vermek gerekirse
3.Ayımız - Bana geç mesaj attı diye tepki verdim ve bana tam tamına 300 tane mesaj gönderdi özür dilemek için
7.Ayımız- Aynı şekilde bana geç yazdığı için tepki gösterdim ve Tamam diyip geçiştirdi
Bu bir süre böyl oldu sonra soft next olayını uygulamaya karar verdim ama kız benden o kadar bıkmıştıki daha 2. Günde yazmamamı bahane edip ayrıldı. Anlaşamayıp sürekli kavga etmemizmi bizim ilişkimizi yıpratıp bitirmiş olabilirmiydi gerçekten görüşleriniz nedir ?
Yani temel olarak neden bıktı bu ilişkiden bunu öğrenmeye çalışıyorum 10 dk yazmadan dayanamayan kız rahatça ayrılalım diyebiliyordu

bence mesajlasma da bi sorun yok ama buyuk ihtimal kizi cok sıkmısssın ya da senden daha iyisini bulmustur.
Hayır , herşey düzgün ilerliyordu anlık bir olay oldu ve kızın ilgi ve sevgisi yok oldu doğum günü hazırlıklarına çok emek verdiğini ve benimde dalga geçtiğimi söylüyor kız haklı olabilir mi bilmiyorum