• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Antalya Side raha raporu ve sosyal medya oyun örneğim

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Fahri Üye
Antalya’da toplam 3 açılış yaptım ve şansım yaver gittiği için 3/0 yapmış bulunarak, aynı zamanda sonuncu da dayak yiyordum. Ahaha
Direk dayak muhabbeti geçen olayı anlatıyım.

Abim Rusça biliyor bunu kullanmak istedim. Abim kısmi wingmanım ve tercümanım oldu .))
Natashalara açılış yaptık. 3 kişiydiler,
Sahil yolunda yürürken denk geldik. Beraber yürüdük bir süre.
Çok güzel negler döndü, hikayeler anlatıldı. Muhabbet aşırı koyu. Her şey süper.
Bilin bakalım ne oldu?
Türk çakma Yiğido sevgililerinin yanına yürüyorlarmış 5 kişi biz onlara bakıyoruz onlar bize.
“kızlara mı asılıyorsunuz lan siz yavşaklar ?”
Sözü üzerine abim çaktırmadan kızlara Rusça “sadece arkadaşça muhabbet ettiğimizi ve başka bir niyetimizin olmadığını” söylemiş.
Tabi birazcık abi bokun yiyem moduna girmiş olabilirim ama yine kendimi savunuyorum.
Kızlar dayak yememizi istemiyor belli ki söylediğim her şeyi onayladılar.
İşte sahilin önündeki bu kafenin yol tarifini istemişlerde biz de önünden geçiyormuşuz da. Beraber gidelimmişte falan feşman. Bütün tuşlara basıyorum yani.
(Kızlara verdiğimiz tek yol tarifi kaldığımız evdi ama sırıtmadılar bari.)
İşte Yiğidolar da kızlara soruyor Rusça. Kızlar başını salladı he hı dediler biz kurtulduk.
Beyler size bir tavsiye gerçekten yiyemeceğiniz borunun altına yatmayın. Elemanlara ben de gider koysam bizi bir güzel dövseler (5vs2 yoksa eğitimliyim) olmadı bıçaklasalar daha mı iyi olurdu.
Olay bu. Sıfır sıfır elde var sıfır. İstanbulda sözleştiğimiz bir kız vardı geldik onla takılıyorum hala burada.

Neyse şimdi birde sabah sabah bir bi enerji geldi hikayeme yanıt verecek ilk kişinin numarasını almaya çalışacağım dedim. Başarılı da oldum ve verimli bir konuşma geçtiğini düşündüğümden belki yeri gelince kullanabileceğiniz şeyler olur diye şey ettim.
Hikayemde bir soru var kocaman bir gülücük sltına da çok ufak bir yazı yazdım. Burdan başladı.

pawelow

Üye
Senin gibi kaç kişiye yazıyolar artık yeni devir bu erkek ilgi çekmeyi başarırsa kızlar etrafında olur bendede oluyor hiç bir artım yokken ilgisini çeken birşeye yaklaşıyor kızlar fazla sevinmemek lazım bunlar gelip geçici

Maça As

Üye
Yiğido dediğimiz çakma erkeklerle kavgaya girmemek gerçekten en doğrusu. Bu tarz tanıdığım insanlar da var kavgada gurur ya da şeref düşünmüyorlar 10 kişi olsalar 1 adamı 10 kişi dövüyorlar bıcağı zaten pantolonlarının kemer takma yerine bakarsanız sarktığını görebilirsiniz .d

zerkes1

Üye
Kanka o olayi İzmir'de yaşadım ben ya. İddia işine girdiğimde parasını zor ödediğim bir adam vardı yüz yüze gelince g*tümden kan alacak sandım ters ters konuştu kazandığı parayı zorla elimden aldı

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Fahri Üye
Senin gibi kaç kişiye yazıyolar artık yeni devir bu erkek ilgi çekmeyi başarırsa kızlar etrafında olur bendede oluyor hiç bir artım yokken ilgisini çeken birşeye yaklaşıyor kızlar fazla sevinmemek lazım bunlar gelip geçici
Kanka söylediklerin doğru da sevindiğim bir olay yok .) örnek olması amacıyla attığım bir diyalog