Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Antalya Üniversite

Selam beyler,akdeniz üniversitesinde okumayı düşünüyorum.Aranızda Antalya'da okuyanlar varsa nasıl bi şehirdir,fazla cep yakar mı,öğrencilere bakış nasıl kısaca tecrübelerini anlatabilirse sevinirim,Antalya'da okumayı düşünen diğer forum üyelerine de yardımcı nitelikte bir başlık olur.

Antalyada yaşamıyorum, hiç gitmedimde. Ancak dışardan bakıldığında biraz pahalı bi şehir gibi gözüküyor. Biraz para yakabilir, tahmin tabii.

kanka ben burdurdayım antalya da akrabalar var ara sıra giderim cep yakma olayı tamamen sana bağlı her gün gününü gün eder çar çur edersen tabi ki dayanmaz ama onun haricinde çok sıkıntı olacağını sanmıyorum benimde düşündüğüm şehirler arasında :)

Bir Antalyalı olarak söyleyebilirim ki;Antalya üniversite öğrenciliği için ideal bir şehir.Masrafın diğer Anadolu şehirlerinden çok farklı olmaz.Biraz da sana bağlı tabi.İnsanları modern görüşlüdür.Sosyal aktivite olarak istanbul,ankara,izmirde istediğin her şeyi burada da yapabilirsin
üniversiteye yakın kira olarak uygun mahalleler nereler bir bilgin var mı kanka

Dostum doğduğumdan beri antalyadayım, üniversiteyi de burada okumaktayım.Üniversitenin yakınında öğrencilerin kaldığı kültür ve meltem mahalleleri var birde üniversite yakınında uncalı ve toros mahalleleri var ama buralar daha çok orta ve üst kademeye hitap eden ve ailelerin yaşadığı mahalleler, kültür ve meltemde kovalarsan ucuz yollu ev bulanabiliyor. Şehir çok pahalı değil ortalama bir seviyede doğası bakımından iyi durumda istediğin zaman kampa gidebilirsin ya da üniversitenin dağcılık topluluğu ile güzel faaliyetler yapabilirsin. Ama boş boş yaşarsan bir şey yapamazsın şehirde faaliyet var ama kovalaman lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8