Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Antrenmanlarla gözlükten kurtulmak

Bi arkadaş bu konuda birşeyler söyledi ama tam olarak ayrıntıya girmedi ve nerde söylediğini de bulamadım ismini de unuttum burada tekrar anlatırsam uyguladığın rutini çok makbule geçer

Senin yazdıklarını okudum internete girdim bates metodu vs araştırdım (o gün gidip göz ölçümü yaptırdım)ama hepsi farklı şeyler söylüyor ve tam bir rutin koyan yok sen nasıl uyguladın sana sorayım dedim.

İyi forumlar

Bi arkadaş bu konuda birşeyler söyledi ama tam olarak ayrıntıya girmedi ve nerde söylediğini de bulamadım ismini de unuttum burada tekrar anlatırsam uyguladığın rutini çok makbule geçer

Senin yazdıklarını okudum internete girdim bates metodu vs araştırdım (o gün gidip göz ölçümü yaptırdım)ama hepsi farklı şeyler söylüyor ve tam bir rutin koyan yok sen nasıl uyguladın sana sorayım dedim.

İyi forumlar
Reis ben söylemiştim aptalın deneyimi norbekov kitabını al benim anlatcaklarımın hepsini anlatıyor adam benim düşüncelerimle yamamen aynı diyorki adamın egzersizleri daha detaylı normal günde ortalam 0.25 numara düşüren egzersizdi ben 6 günde 0.50 düşürdüm oda tembelliğimden dolayı. Ayrıyeten egzersizleri yaparken gözlük takarsan bir işine yaramaz. Beyin gözlük taktığı için alışmıyor numaralı gözlüğümü attım numarasız gözlük aldım kendime bi nevi gözüme emzik aldım. Birde kitabı aldıktan sonra kitabı oku kimseye anlatma gözlüklü bireylerle uzak dur adamlara gözün düzelecek dersin sevinir, egzersiz deyince tembelliklerinden dolayı bahane bulur senide kendi çukuruna çekmeye çalışır moralini bozar egzersizlere uymazsın sonra.

Reis ben söylemiştim aptalın deneyimi norbekov kitabını al benim anlatcaklarımın hepsini anlatıyor adam benim düşüncelerimle yamamen aynı diyorki adamın egzersizleri daha detaylı normal günde ortalam 0.25 numara düşüren egzersizdi ben 6 günde 0.50 düşürdüm oda tembelliğimden dolayı. Ayrıyeten egzersizleri yaparken gözlük takarsan bir işine yaramaz. Beyin gözlük taktığı için alışmıyor numaralı gözlüğümü attım numarasız gözlük aldım kendime bi nevi gözüme emzik aldım. Birde kitabı aldıktan sonra kitabı oku kimseye anlatma gözlüklü bireylerle uzak dur adamlara gözün düzelecek dersin sevinir, egzersiz deyince tembelliklerinden dolayı bahane bulur senide kendi çukuruna çekmeye çalışır moralini bozar egzersizlere uymazsın sonra.

Teşekkürler dostum yarın kitapçılara gidip bunu arayacağım.

1hafta sonra ilerlememiz hakkında konuşalım .

İyi forumlar...

Teşekkürler dostum yarın kitapçılara gidip bunu arayacağım.

1hafta sonra ilerlememiz hakkında konuşalım .

İyi forumlar...
Göz numarası kağıdını sakla. Okumayı biliyormusun göz numrasaı kadıgı bilmiyorsan. Bilmiyorsan burdan bakarsın.
Göz ölçüm değerlerinin (gözlük numaralarının) anlamı nedir?
1 2 hafta denersin egzersizi tabi egzersizleri yaparken inanman lazım, birde hep mutlu olucaksın iç dengeni düzeltmeye bakıcaksın. Dİrek egzersizlere geçme düzgünce oku kitabı.

Birde egzersizleri yaptın diyelim gece suni ışıkta fazla durma, gece lambası kullanma, odan zifirid karanlık olsun uyurken göz egzersizlerini ellerinle gözünü kapıyarak yapmanı öneririm.

Okuyabiliyorum kağıdı o konuda problem yok.

Zaten karşılaştırma yapmak için göz ölçümü yaptırdım knk.

Işık olayına da dikkat edicem.

Bayramın 2.günü tam anlamıyla başlarım sanırım şuan uyku düzenim normal değil güneş doğunca uyuyorum vs.

Gece uykusuna geçtiğinde daha verimli olucak.

Umarım kurtuluruz gözlüklerden knk

beyler miyobum en son 1 dereceydi 2 yıl önce falan ilerlemiştir illa ama günlük hayatımı kısıtlamadıgından gözlük falan kullanmıyorum bende bakayım şuna

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8