• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Arkadaş ortamında uydurulan yalanlar

bunu sürekli yapmıyorum. yani nasıl desem elemanın biri geliyor okul olmadığı zamanlar ne yapıyorsun diyor ya da ben kampüste açılış yapmak için takılırken gördüklerinde nereye gidiyorsun vs. diye soruyorlar bende arkadaşlarla buluşacağım diyorum ve gülerek kim bu arkadaşlar diyorlar bende p*ç gülüşüyle oradan uzaklaşıyorum. yani etrafımdaki hemen hemen herkes bir ortamımın olduğunu zannediyorlar hatta kendileri de bu ortama girmek istediklerini vs. söylüyorlar. bende ciddi ilişkiler değil vs. diyip geçiştiriyorum. tabi yalanlarımın çoğunun temeli var. mesela bir kızla fotoğrafım var. vesikalık çantamda taşıyorum. ve 3 kız 1 erkek otururken sevgilimin olduğunu söyledim(tabi sordular bende kaçamak cevapalr verdim en sonunda evet var dedim) durun fotoğrafını gösteriyim deyip fotoğrafı gösterdim. :D

bu yalanların ortaya çıkma ihtimali çok çok düşük. ama bu yalanları söylemekte doğru mu yapıyorum?

eğer tatmin olmuş hissediyorsan kendini kandırıyorsun demektir
yok öyle olsam kendimi salar yalanlara devam ederdim. ama ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

tırmanış antrenmanlarına gidiyorum.
gitar kursuna gidiyorum.
kitap-dizi-belgesel...

geçen de konu açmıştım. erkeklerle aram yok hiçbiriyle muhabbetim yok diye. onu düzelttim. ve şunu gördüm erkek ortamında yükselmek çok çok kolay. tek eksik insanların benim peşimden gelmesi için dişiye ihtiyacım var. mesela tırmanış kursunda bir kız var. bizim eleman dedi bu kızla aran nasıl bana ayarla vs. diye. bende aram iyi dedim.(iyi ama arkadaş falan değiliz sadece o ortamda konuşuyoruz tabi daha 3 gün oldu) kıza söylerim ama kabul edeceğini zannetmem senin kendin gitmen gerek vs. diye bildiğim pua taktiklerini söyledim. yani böyle yalanlar.