Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaşlar DURUM Kötü Yardımlarınızı Bekliyorum

Ciddi anlamda psikolojim bozuluyor artık oyun kitabını okudum blogları okuyorum okuduklarım hiç aklımda kalmıyor hiç açılış yapamadım 2 senedir sevgilim yok ve daha hiç birlikteliğim olmadı bi kızla öpüşmüşlüğüm bile yok amk tipim orta seviyede arkadaşlar ağzım iyi laf yapmaz artık kız istiyorum amk yardımcı olun

Ciddi anlamda psikolojim bozuluyor artık oyun kitabını okudum blogları okuyorum okuduklarım hiç aklımda kalmıyor hiç açılış yapamadım 2 senedir sevgilim yok ve daha hiç birlikteliğim olmadı bi kızla öpüşmüşlüğüm bile yok amk tipim orta seviyede arkadaşlar ağzım iyi laf yapmaz artık kız istiyorum amk yardımcı olun
Blog'u oku tamamen üşenme sakın ne varsa oku araştır bu konu da iyice kavra ?

Okuduklarını pratiğe dökmezsen kısa süreli gaza gelmekten başka bir şey elde edemezsin. Üşeniyorsun, çekiniyorsun, kendine bahane buluyorsun ve bu seni geri planda bırakıyor. Bunu yapma;kendine zarar veriyorsun ve yakınıyorsun. Kalk ve yap. Kalabalık bi parka git ve rastgele insanlarla konuş. Zamanla alışırsın

Bikere once kendi baskın karakterini bul.Herkes alfa beta omega olcak doye birşey yok ben sigma bir erkeğe evrildim belki sen delta olursun veya mgtowa yönelirsin zorlama kendini kafanda düşün tart iyice ona göre karar ver

Ben de küçükken arabaları çok severdim, arabaların nasıl çalıştığı hakkında bilmediğim en ufak bir bilgi bile yoktu. Gel gör ki; araba sürmesini bilmiyordum.

Demek ki bir şeyleri çok iyi bilmek onu çok iyi yapabileceğin anlamına gelmiyor. O yüzden bilgi işin yarısı ise diğer yarısı da deneyimdir. "Hiç açılış yapmadım" diyorsun, neden yapmayı denemiyorsun ? "Ağzım laf yapmıyor" diyorsun, neye göre bunu diyorsun ? Ya yapıyorsa ? Mesela günde kaç sayfa kitap okursun, her gün kendine genel kültür olarak ne katıyorsun ? Bunları yapmadan ağzının laf yapıp yapmadığını anlayamazsın.

Mesela günde en az 50 sayfa kitap okuyacaksın arkadaş, kaçar yolu yok bunun. Hem beynine hem bilgine faydası var bu işin. Söylüyorsak boşuna söylemiyoruz. Günde en az 50 sayfa kitap okuyan adam gelip de "ağzım laf yapmıyor" diyemez çünkü.

Diğer bir konu da fiziğin, buna ne kadar önem veriyorsun ? Yani, vücudun ne durumda ? Spora falan gidiyor musun ya da uyguladığın bir diyet programı var mı ?

Kimsenin durumu kötü değildir, kimsenin durumu iyi de değildir. İnsanların hedefleri vardır ve tüm mesele bu hedefi kovalamakla ilgilidir. Senin hedefin yok ki, baştan fire veriyorsun zaten. Ha mesela örneğin açılış yapsaydın ama açılışta bir sıkıntı olup da bunu bize sorsaydın, ya da ne bileyim kitap veya diyet önerisi isteseydin o zaman biz bilirdik ki bu çocuk hedefine doğru koşuyor ve bu sırada yaşadığı sıkıntılar konusunda da bize danışıyor.

Önce bir kendine gel sen hele, at bu ölü toprağını üzerinden.

Yazı okumayı bırak harekete geç, 5000 sayfa yazı oku fakat harekete geçme tabiri caizse bir s*k olmaz bro, fakat onun yerine sokağa çık 1 hafta insanlarla konuş, iletişime geç bak bakalım eski senden eser kalmış mı tüm mesele bu...

Yabancı forumlarda sosyal fobiyi kırmak için evsizlere ve şarapçılara 50 cent verdirip 10 dk muhabbet ettiriyorlarmış. Sen de gidip şarapçılarla takılarak yeni insanlarla tanışma korkunu aşabilirsin sonra 2. aşamaya geçersin.

Yabancı forumlarda sosyal fobiyi kırmak için evsizlere ve şarapçılara 50 cent verdirip 10 dk muhabbet ettiriyorlarmış. Sen de gidip şarapçılarla takılarak yeni insanlarla tanışma korkunu aşabilirsin sonra 2. aşamaya geçersin.
bıçaklanmazsa tabi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8