Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Arkadaşlarının Yanından Ayrılmayan Kızlara Nasıl Yaklaşılır?

Merhaba Beyler,
Okulda konuşmayı hedeflediğim birkaç tane kız var, bu kızlarda kankilerinin yanından hiç ayrılmıyorlar.
Normalde gruba açılış yapmam lazım, ilk gruptakilerle konuşmam lazım kıza ilgisiz davranıp, kız konuşmaya olan ilgisini kaybetmeye başladığını hissettiğim anda da kızla yalnız konuşmak istediğimi söyleyip kızı gruptan ayırıp konuşmam lazım. Bunu yapmaya çekiniyorum beyler, kızın arkadaşları beni tersler, konuşmak istemez falan diye aklımda soru işaretleri var. Korkuyor gibiyim yani gruba açılış yapmada, kişilere açılış yaptım daha önce, birkaç grubada yaptım, şimdi üstümde bir korku var beyler nedense.

Gruba açılış yapmaktan çekiniyorum biraz beyler, kızın arkadaşları anne psikolojisini bürünür de beni terslerler ve adım çıkar diye çekiniyorum. Olabilecek en kötü şey 4-5 kıza daha anlatırlar dalga geçerek falan, pek de sikimde olmaz aslında. Önerilerinizi bekliyorum, bu sorunumu çözmem lazım.

Merhaba Beyler,
Okulda konuşmayı hedeflediğim birkaç tane kız var, bu kızlarda kankilerinin yanından hiç ayrılmıyorlar.
Normalde gruba açılış yapmam lazım, ilk gruptakilerle konuşmam lazım kıza ilgisiz davranıp, kız konuşmaya olan ilgisini kaybetmeye başladığını hissettiğim anda da kızla yalnız konuşmak istediğimi söyleyip kızı gruptan ayırıp konuşmam lazım. Bunu yapmaya çekiniyorum beyler, kızın arkadaşları beni tersler, konuşmak istemez falan diye aklımda soru işaretleri var. Korkuyor gibiyim yani gruba açılış yapmada, kişilere açılış yaptım daha önce, birkaç grubada yaptım, şimdi üstümde bir korku var beyler nedense.

Gruba açılış yapmaktan çekiniyorum biraz beyler, kızın arkadaşları anne psikolojisini bürünür de beni terslerler ve adım çıkar diye çekiniyorum. Olabilecek en kötü şey 4-5 kıza daha anlatırlar dalga geçerek falan, pek de sikimde olmaz aslında. Önerilerinizi bekliyorum, bu sorunumu çözmem lazım.

Seni anlıyorum bazen nabıcam lan diye tokatlayasın geliyor dimi kendini :D bi tek o kıza odaklan öbürlerini takma belki olur yani :D

Olum fazla takma git kiza direk giris yap ozguvenli durursan bu senin lehine bile olabilir kiz acisindan dusunsene bi erkek arkadaslarinin yaninda cekinmeden onunla konusuyor guzel hisseder

Yanina cagir , bu kadar basit sike sike geliyorlar.

Benim tavsiyem arkadaşları ile arkadaş ol :)
O arkadaşlarına karşı zaten sevgi aşk falan hissetmiyorsun duygu kontrol hat safhada olacaktır.

ortamı Domine edersen ve doğru adımları atarsan yaklaşırsın. İlk konuşmalarda ona hiç pas verme, konuş üzerinden espri yap ama sakın pas verme.

Kimse onların içine neden girdiğini anlamamalı, eğlence için girdin eğlen :)

Kızların kankaları zayıf noktalarıdır.

Hiç unutmam benimle gram ilgisi olmayan bir kız, sırf en yakın arkadşaı "SonsuzTanrı'yı boş yere üzüyorsun" dediği için halen freindzone de bekliyor.

O zamanlar pua'dan haberim yoktu ayrıca :)

Benim tavsiyem arkadaşları ile arkadaş ol :)
O arkadaşlarına karşı zaten sevgi aşk falan hissetmiyorsun duygu kontrol hat safhada olacaktır.

ortamı Domine edersen ve doğru adımları atarsan yaklaşırsın. İlk konuşmalarda ona hiç pas verme, konuş üzerinden espri yap ama sakın pas verme.

Kimse onların içine neden girdiğini anlamamalı, eğlence için girdin eğlen :)

Kızların kankaları zayıf noktalarıdır.

Hiç unutmam benimle gram ilgisi olmayan bir kız, sırf en yakın arkadşaı "SonsuzTanrı'yı boş yere üzüyorsun" dediği için halen freindzone de bekliyor.

O zamanlar pua'dan haberim yoktu ayrıca :)
Deniyicem, oyunu oynadıkça gelişirim. Ne pahasına olursa olsun kararlıyım, korkaklık edip oyundan vazgeçemem bu kadar öğretiden sonra.

Merhaba Beyler,

Senin yerinde olsam, çevresindeki kızlar üzerinden yürürdüm. Senin için güzel şeyler söylemeleri, o kıza yaklaştığında kızın gardının açık olmasına sebep olur. Ama kötü şeyler söylediklerinde de kız hoşlansa da kaçıyor.
Mesela bir kere benden hoşlanan bir kız vardı, benimle konuşmak için can atardı, arkadaşları benim için karı kız düşkünü falan demiş. Kız aniden benden kaçtı :)

Merhaba Beyler,

Lan madem pek sikinde olmaz git aç o grubu. Kendinizi kandırmayın lan. Saygınız olsun kendinize azıcık. Ne olduğunu bil ki ne yapılacağını bil.

Hem umurumda olmaz diyorsun,hem'de arkandan söyleyecekleri şeyleri düşünüyorsun.Kaç tane erkek var ilgi duyduğu kızı ilgi alanına sokmak için grubun arasına dalıp küstah+komik bir üslupla konuşan..Hiç bekleme git konuş,belkide çoktan seni bekliyordur bilemessin :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8