• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Artık Durmak Yok

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
282
Şehir
Kayseri
Merhaba dostlarım,
Dün kaza geçirdim bisikletle giderken bisikletin direksiyonu çıktı ambulans, hastane vs derken öyle geçip gitti daha binmem zaten ne bisiklete ne motora. Bu gün foruma göz gezdireyim derken bir post'a denk geldim ve toplum baskısı vs gibi saçma sebeplerden korkarak neleri kaybettiğimi anladım. Teşekkür ediyorum ona bu videoyu bizimle paylaştığı için. Bundan sonra karakola bile düşsem korkmadan cesurca açılış yapıcam (düşmem ya ne düşücem :D). Şu an yaralarım var yüzümde iz kalmıyıcak gibi, krem vs sür dediler iyileştikten sonra iz kalmaması için.

Yarın gezinirken herhangi bir gruba veya kıza gidip "Merhaba, 2 gün önce ufak bir kaza geçirdim. Melikgazi sağlık ocağına gitmem gerekiyor melikgaziye nasıl gidebilirim? ... Yüzüm iyileştiğinde seninle görüşelim kafa kıza benziyorsun, biraz utangaç gibisin ya olsun alışırsın zamanla. Şimdi gitmem gerek daha sonra görüşmek için nasıl yapıldığını öğretirsen dumanla iletişim kurabiliriz veya (Telefonu cebimden çıkarıp) numaralarımızı değişiriz sen yaz seninkini ben de benimkini yazıyım sana. Yüzüm iyileşince görüşürüz, bay bay" Artık durmak yok, yürümek var, koşmak var. Durmak YOK!

Yazıda bahsettiğim mesaj:

Bu yardımcı olabilir belki dostum. Türkçe altyazı var.
 
Üst