• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

ARTIK OYUN DEĞİŞTİ!!!

Kasrqaa

Fahri Üye
bence hatalısınız hocam. kendi pazarını yükseltmenin yanında psikolojisini de bilmek için burdayız zaten. gayet yakışıklı sayılacak bir adamım kendime has bir kişiliğim vs. var ama benden tipsiz ne idüğü belirsiz kendine bir şeyler katamamış adamlar benden daha çok karı kız götürüyor. asilik için yazılmış bir başlık gibi geldi bana.
İşte ne üdüğü belirsiz adam aslında kendisini geliştiren kişidir. Sen onu kendisini geliştirmemiş gibi görüyorsun.

Çok güzel bir yazı haklı yanları var ama CPD dediğimiz şey emek ve zaman isteyen bir yol. Hepinizin bildiği üzere erkeğin max CPD si 25 inden sonra ortaya çıkar. Eğer cidden yakışıklı değilsen . Oyuna ihtiyacımızın sebebi ise gerçek CPD mizin aslında yüksek olduğunu göstermek değil mi zaten. Yani bu dediklerin 25 inde mesleğini eline almış ideal bir erkek için geçerli.
Oyun oynayın tabiki. Ama kadına kendinizi pazarlamayın. Kadının testini geçmek yerine kadını test et.

Ona neg atamak yerine kendi değerini ortaya koy.

Rutin şubu anlatmak yerine normal ve hoş bir sohbetin olsun. Yani kadınlara kendinizi pazarlamayın kalkın ve kadını almaya uğraşın. Deyin ki bu kadının ne mağrifeti var. Sette kadına yemek yapmayı biliyor musun diye sor gör bak olucakları. Kız kendisini sana beğendirmek için yemek tarifiine kadar anlatıcak.

ben açılış yapana bu oyun çokan yayılmış,yapsam her türlü başarsızlıkla sonuçlanacak
Öyle düşünme oyununu oyna ama soytarı gibi değil kral gibi oyna. Kadını test et.

Siz kadınıları test ettikçe kadınlar tarafından teste tabi tutulmayacaksınız.(ufak güven testleri hariç)
Kadınlar test işini abartıyor istemediği adamı o kadar agır test ediyorki. Onun test etmesine fırsat vermeyin siz kadınları test edin.

Eski setimi anlatıyım. Kızlara rutin anlatıyordum hikaye anlatıyordum kart oyunu açıyordum 1.5 2 saat sohbet ediyordum. Kız numarasını vermiyordu çünkü ben onu etkilemeye çalışan aptal soytarıdan farkım yoktu. Şuan gidiyorum yemek yapmayı biliyormusun diyorum direkt başlıyor yemek tarifine. Kadınla konusacak konu aramayın o zaten konusmak istiyorsa sohbet açar. Sen açılış ve kapanıştan sorumlusun geri kalan kızda.

Son düzenleme:

nomad

Üye
Güzel yazı. Bir kıza zaten onlarca kişinin kızı etkilemeye çalışarak açılış yaptığını düşünürsek belli bir açılış sonrası kızda artık bir kalkan oluştuğu düşüncesindeyim. Yani bu açılışlar konusunda kızların bizden daha tecrübeli olduğunu, leb demeden leblebiyi anlayabileceklerini söylüyorum. Eğer dinamikleri değiştirerek ödülün biz olduğunu sağlayacak şekilde oyunu oynarsak daha etkili olacağımızı düşünüyorum.

Kasrqaa

Fahri Üye
Güzel yazı. Bir kıza zaten onlarca kişinin kızı etkilemeye çalışarak açılış yaptığını düşünürsek belli bir açılış sonrası kızda artık bir kalkan oluştuğu düşüncesindeyim. Yani bu açılışlar konusunda kızların bizden daha tecrübeli olduğunu, leb demeden leblebiyi anlayabileceklerini söylüyorum. Eğer dinamikleri değiştirerek ödülün biz olduğunu sağlayacak şekilde oyunu oynarsak daha etkili olacağımızı düşünüyorum.
zaten öyle dinamikler değişti artık. Şuanki piyasadaki sistemler bizi abazanlarla bir tutup onlarla rekabeti sağlıyor fakat bu dinamikler oyuncuların arasında dolar gibi yükseltiyor.

Benim sesim bir garip. Çatallanma gibi bir durum söz konusu değil. İnce denemez ama sanki yeterince kalın değil. Ne yapmam gerekiyor bir öneriniz var mı?

AshesToNew

Üye
Benim sesim bir garip. Çatallanma gibi bir durum söz konusu değil. İnce denemez ama sanki yeterince kalın değil. Ne yapmam gerekiyor bir öneriniz var mı?
Aynı şekilde benim de öyle. Bir aralar çok takardım özellikle videolarda falan hani sesin sana değişik gelir ya moralimi falan bozardım. Sonra pek umursamamaya başladım. Heyecanlanmadan vurgulu ve tane tane konusmaya odaklandım. Sonuçta ses eğitimi ile falan bir şeyler olabilir ama onunla uğraşmak yerine kabullenip başka şeyleri geliştirmeye başladım

Aynı şekilde benim de öyle. Bir aralar çok takardım özellikle videolarda falan hani sesin sana değişik gelir ya moralimi falan bozardım. Sonra pek umursamamaya başladım. Heyecanlanmadan vurgulu ve tane tane konusmaya odaklandım. Sonuçta ses eğitimi ile falan bir şeyler olabilir ama onunla uğraşmak yerine kabullenip başka şeyleri geliştirmeye başladım
Durum özgüven meselesi değil. Ses kalınlığı ve tonu daha etkileyici olmak için önemli bir detay bence. Sadece kızlar için değil kendim için geliştirmeyi düşündüğüm bir şey. Bu durumu halletmem lazım bir şekilde diye düşünüyorum.

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Sorun oyunda değil, oynamayı bilmeyende.

Rutinler, DHV'ler, NEG'ler olmadan da kız kaldırabilir sonuçta sadece biz ilişkiye girmiyoruz.

Oyun, sizi hedefinize en az tahribat ve en kısa zamanda kolaylıkla ulaştırmak için var. Sağdan soldan dolma bilgilerle, iki yazı okuyup alfacılık oynayanlar kızı analiz etmeden, ne yapacağını düşünmeden NEG veya uygunsuz rutin kullanırsa tabii tekme yer kıçına.

@Kasrqaa hedef kitle ters ama sözlerin doğru. Liseli bir arkadaş bunları uygularsa başarı oranı nedir? Kim zekaya, bilgiye tav oluyor?

Yeni nesil kızların hepsinin tek derdi eğlenmek. Eğlenceyi sunarsanız, içine biraz da oyun katarsanız hepsi tıpış tıpış geliyor emin olun. Ha bu demek değildir ki kendinizi geliştirmeyin. Okuyun, kendinize sürekli bir şeyler katın ama fazla da kasmayın. Derslerinizde iyi olun, her şeyde bir iki yorum yapabilin ama bunu sürekli öne sunmayın. Yeni jenerasyon gerçekten aptal, ciddi söylüyorum bu kadar gerizekalı bir kız nesli daha yok. Kendini geliştirmek için çaba yok, varsın olsun makyaj, magazin, dedikodu, s*ks, ilişki... Az bir kısmı gösteriş olsun diye "sen 17 yaşımsın" tarzı kitap okuyor sadece. Yani sizin yapmanız gereken sağlam statükoyla, eğlence sunmak.

Bu bilgiler liseliler ve üni1 sınıf için geçerlidir. Devamını keşfedemedim daha :D

Kasrqaa

Fahri Üye
Sorun oyunda değil, oynamayı bilmeyende.

Rutinler, DHV'ler, NEG'ler olmadan da kız kaldırabilir sonuçta sadece biz ilişkiye girmiyoruz.

Oyun, sizi hedefinize en az tahribat ve en kısa zamanda kolaylıkla ulaştırmak için var. Sağdan soldan dolma bilgilerle, iki yazı okuyup alfacılık oynayanlar kızı analiz etmeden, ne yapacağını düşünmeden NEG veya uygunsuz rutin kullanırsa tabii tekme yer kıçına.

@Kasrqaa hedef kitle ters ama sözlerin doğru. Liseli bir arkadaş bunları uygularsa başarı oranı nedir? Kim zekaya, bilgiye tav oluyor?

Yeni nesil kızların hepsinin tek derdi eğlenmek. Eğlenceyi sunarsanız, içine biraz da oyun katarsanız hepsi tıpış tıpış geliyor emin olun. Ha bu demek değildir ki kendinizi geliştirmeyin. Okuyun, kendinize sürekli bir şeyler katın ama fazla da kasmayın. Derslerinizde iyi olun, her şeyde bir iki yorum yapabilin ama bunu sürekli öne sunmayın. Yeni jenerasyon gerçekten aptal, ciddi söylüyorum bu kadar gerizekalı bir kız nesli daha yok. Kendini geliştirmek için çaba yok, varsın olsun makyaj, magazin, dedikodu, s*ks, ilişki... Az bir kısmı gösteriş olsun diye "sen 17 yaşımsın" tarzı kitap okuyor sadece. Yani sizin yapmanız gereken sağlam statükoyla, eğlence sunmak.

Bu bilgiler liseliler ve üni1 sınıf için geçerlidir. Devamını keşfedemedim daha :D
Zaten cinsel pazar değer mevzusu var. 30 yaşına kadar gelişime odaklanırsan cpd yükselirse kadınları etkilenmesi daha kolay olur. Birde eğlence mevzusuna geleyim. Cpdsi düşük baba parasıyla altına araba çeken bir eleman gördüm. 2 kızı kafeye getirdi. Kızlar bu elemanla eüleniyor iyi hoşta saygı duymuyorlar. Demek istediğim eğlendirip soytarılık yapmak farklı. Eğlendirmek yerine eğlenip kızıda eğlencene katman farklı bir durum. Neg atmayından kastım nege birsürü alternatif var kadınlar özgüvensiz neg atınca modları düşüyor o yüzden kızla karşılıklı birbirinize sataşın sohbet daha kolay ilerler. Diyelim bir halta yaramayan kendini paris hilton zanneden bir kız öylelerine basın negi ama bir çoğu o kadar egolu değil yani cpdsi yüksek adamlara karşı değil :)