• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Aşırı Ciddilik Problemim

Katılım
8 Mayıs 2019
Mesajlar
49
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Beyler , uzun süredir bu ciddi olmakla alakalı problemlerim var . Birkaç ay önce rehberlik servisine ders programı için gittiğim zaman rehber öğretmeni bana : " Neden bu kadar ciddisin ? Sanki karşımda diplomat varmış gibi hissettim ." dedi . Hatta bazen arkadaşlarımla konuşurken ciddi olduğumdan dolayı onların da modunu düşürüyorum . Bir arkadaşım gayet şen şakrak biri ve benimle konuşmaya başladığı zaman direkt olarak ciddileşiyor . Eğlenceli olmaya çalışıyorum ama içimden bir ses ciddi olursan rezil olursun ve bütün saygınlığın gider diyor . Bu yüzden de sosyal çevrem her zaman dar olmuştur . Ne yapmalıyım bu ciddilik konusunda ?
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
458
Şehir
Antalya
Böyle rahatsan öyle ol kardeşim her insanın bir karakteri vardır. (Özgüvensizlikten gelen şeyler hariç tabi)
 

Nacrem

Üye
Katılım
6 Ekim 2018
Mesajlar
102
Şehir
Gaziantep
Dostum bu Dünya'ya bir kere geliyorsun ol rezil ol. Gülsünler,dalga geçsinler yaa unutacaklar 3-5 gün sonra,unutup alışacaklar ama sen geriye dönüp baktığında gençliğini eğlenmeyerek geçirdiğini hatırlayınca pişman olacaksın.Tadını çıkar geçen günün bir daha gelmeyecek. Kasma, Sal, akışına bırak...
 

xenosomer

Üye
Katılım
7 Nisan 2018
Mesajlar
206
Şehir
Ankara
Eğer küçüklükten beri böyle isen boşver kimse için kendi kişiliğini değiştirme.Bu ciddiliğin ilerde sana + ları olacaktır. (Eğitimine daha fazla konsantre olabiliyorsan bunun sayesinde )
 
Üst