Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aşk-ı Memnu Gibi Olay

Beyler selamlar. Olayı olabildiğince kısa kesmek istiyorum. İki kız düşünün birisi Esra olsun diğeri Sinem. Bu ikisi yakın arkadaş, 2 senedir birlikte takılıyorlar. İkisi de benden hoşlanıyor, ben de Sinemden hoşlanıyorum. Benim yakın arkadaşım Mahmut'da Esra'dan hoşlanıyor. Biliyorum matematik denklemi gibi ama hem kendime hem de başkasına zarar vermeden bu olaydan nasık çıkabilirim.

Beyler selamlar. Olayı olabildiğince kısa kesmek istiyorum. İki kız düşünün birisi Esra olsun diğeri Sinem. Bu ikisi yakın arkadaş, 2 senedir birlikte takılıyorlar. İkisi de benden hoşlanıyor, ben de Sinemden hoşlanıyorum. Benim yakın arkadaşım Mahmut'da Esra'dan hoşlanıyor. Biliyorum matematik denklemi gibi ama hem kendime hem de başkasına zarar vermeden bu olaydan nasık çıkabilirim.
Bunlara yol vererek yok sayarak.

benzer bir olayın tek erkekli versiyonunu yaşadım derdim,ama 1 hafta önce öyle olmadığını anladım.Benim tavsiyem hiçbirini takma kendi hayatına devam et zaman bırak bir şey olacaksa zaten olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8