• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Asla Tereddüt Etmeyin ASLA!

Selamlar,Sanırım hâla Aranızda Aşk'a inan ve ruh eşini arayan kardeşlerim var.Sizin düşünceniz
O zaman şöyle söyliyim ki asla Ama Asla Tereddüt etmeyin
Sevdiginiz kızın sizi sevdiğini ilgisi olduğunu düşünüyorsanız Kesinlikle gidip konuşun
Unutmayın eğer ultra mega yakışıklı veya zengin birisi değilseniz çoğu zaman kızlar size teklif etmez uzaktan izlerler keserler sizi
Sevdiğiniz kişiden böyle bir belirti aldığınızda gidip konuşun.
Mavi hap dönemlerimde yaklaşık 1 yıl kadar oldu sanırım
Bir kızı çok seviyordum kız o kadar saf geliyordu ki bana Sınıfta Kızın adını bilen 6-7 kişi vardı sanki o zamanlar ben sürekli kızı kesiyorum kız beni kesiyor.Müzikle ilgileniyorum bu yüzden sınıfta calmadigim alet kalmadı ne zaman ben birşeyler çalsam direk dibimde beliriyordu.Ben şarkı söyleyince gelip dinliyordu,Sürekli Kesiyordu beni Ama reddedilme korkum vardı o zamanlar yaklaşamadım kıza şu an tek pişman olduğum olay bu
2.dönem sınıflar değişti alfa'nın teki gidip kızı 1 hafta da kendine bağladı.
Ben tereddüt ettim ve Belki de sahip olacağım "Aşk" inancının son demlerini de o gün kaybettim siz siz olsun tereddüt etmeyin beyler.

1 yıllık sevgilimle sevgili olmadan önce ben de aşıktım ve şu an aşk hissetmiyorum sadece 1 yıllık beraberliğin getirdiği alışma duygusu ve sevgi var. aşk geçici yani fazla takmayın

Usta benzer durumlar yaşıyoruz nerdeyse. Ulan kızla 3 hafta kadar bakştık diyebiliriz ve bu öyle 1-2 sn ye süren cinslerden değildi . Israrla bakmaya devam ediyordu. Tam kızla konuşacam diyorum bi anda kız yok oluyor ortadan, yok böyle bir şey 5-6 kez böyle oldu. En son geçen Cuma okula gittim sınava girmemiştim diye şansa kızda gelmişti gidip konuşayım dedim. Hocanın teki çağırdı beni bi 5 dk konuştuk kız o sırada bahçedeydi, konuşma bitti gideyim yanına kızla konuşayım dedim . Kız yine yok olmuş :) Neyse oradaki tanıdık kızlar vardı sordum onlara nereye gitti diye "Birini bekledi ama gelmeyince gitti" dediler. Bu arada Sevgilisi yok kızın, instagramını felan buldum da kızlara netten yürümekten nefret ediyorum ;) Buluşma felan ayarlayabilirsem efsane olur.

1 yıllık sevgilimle sevgili olmadan önce ben de aşıktım ve şu an aşk hissetmiyorum sadece 1 yıllık beraberliğin getirdiği alışma duygusu ve sevgi var. aşk geçici yani fazla takmayın
Nöral ağlar silindikçe alisma duygusu da gidiyor zaten. Onun icinde dusunmeyin siktiredin beyninizden

Usta benzer durumlar yaşıyoruz nerdeyse. Ulan kızla 3 hafta kadar bakştık diyebiliriz ve bu öyle 1-2 sn ye süren cinslerden değildi . Israrla bakmaya devam ediyordu. Tam kızla konuşacam diyorum bi anda kız yok oluyor ortadan, yok böyle bir şey 5-6 kez böyle oldu. En son geçen Cuma okula gittim sınava girmemiştim diye şansa kızda gelmişti gidip konuşayım dedim. Hocanın teki çağırdı beni bi 5 dk konuştuk kız o sırada bahçedeydi, konuşma bitti gideyim yanına kızla konuşayım dedim . Kız yine yok olmuş :) Neyse oradaki tanıdık kızlar vardı sordum onlara nereye gitti diye "Birini bekledi ama gelmeyince gitti" dediler. Bu arada Sevgilisi yok kızın, instagramını felan buldum da kızlara netten yürümekten nefret ediyorum ;) Buluşma felan ayarlayabilirsem efsane olur.
Kanka sana tavsiyem sosyal medyadan hiç yazma kıza git direk konuş. Zaten bakışmışsınız baya sıkıntı da çıkmaz. Buluşma ayarla dediğin gibi çok iyi olur.

Kanka sana tavsiyem sosyal medyadan hiç yazma kıza git direk konuş. Zaten bakışmışsınız baya sıkıntı da çıkmaz. Buluşma ayarla dediğin gibi çok iyi olur.
Usta kızı görsem ilk fırsatta yanına gidip konuşacam da ne okula geliyor ne tanıdık arkadaşlarla takılıyor. Kızın arkadaş çevresi pek yok o yüzden yazayım dedim.

3 hafta bakışmak yanlış bir hareket yürüme davetiyesi aldığın gitmen gerekiyor. Gitmediğin zaman kız seni özgüvensiz kategorisine atar genelde