• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Avcılık

Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben Aku karanlığın şekil değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir şeytandım. Ama, sihirli bir kılıç kullanan, ahmak bir samuray savaşçısı önüme çıkıp bana karşı koymaya çalıştı.
Ne anlatıyodum ben :D Herneyse konumuza dönelim :D
Ava giderken öncelikle ne avlayacağımızı seçeriz. Ceylan mı tavşan mı buna bakarız sonra. Avımızı büyükse ona göre bir ok seçeriz, küçük avada küçük ok seçeriz. Kalkıp tavşana büyük ok atarsak tavşan parçalanır ve etinin yarısından fazlası ziyan olur. Hayatta böyledir.
Sen bir kadına karşı sevgi beslersin yanlış hareketle yaklaşırsan zaten kızı kaybettin.Kaybettiğin kızı kazanma imkanı varmı elbette vardır fakat uzun bir iştir.

Av seçimi
Kızı analiz et. ve harekete geç.Bu harekette kendi oluşturduğun argoları kullanabilirsin. Çok yoruldum demek yerine kaykıldım tarzı kendine has bir argo oluştur. Hareketlerin ava göre olsun. Kimi kız hoşuna giden erkeği hiç kesmez o hariç her yere bakar, kimisi ise abaza gibi keser. Analiz bu yüzdendir. Sen kız bana bakmadı der üzülürsün. Peki kız hoşlandığı kişilerden kaçmaya programlıysa, kalkıp hiç düşündün mü? yoksa analiz etmeden freni patlayan kamyon gibimi koştun?
Harekete geçiş
Ok umuzu seçtik. Yayımızı gerdik. Şimdi ava gidiyoruz.
Duruma uygun güzel bir açılışa ne dersin? Meraba benim adım name :D demeniz bile kadının karşısında diğer erkeklerden farklı olduğunuzu gösterir, bunu sakın aklından çıkarma.Kadınla muhabbeti kurdun diğer görüşmeler için zemin numarasını al, vermezse ya zor kızı oynuyordur,yada sizi beğenmemiştir ona göre analizlere devam. Beğenmediyse zaman kaybetmeyin ilk izlenim önemlidir. Beğendiyse devam edin esprilere. Tüh numaranı verseydin ben seni ne çibörekçilere ne pidecilere götürürdüm artık şansını kaybettin :Ddiyebilirsiniz tamamen espri yeteneğiniz kalmış.
Numarayı aldın ve ilk buluşmayı ayarladın.
Erkek kadını yönlendirmekle mükelleftir. Pahalı lüks restorona götürüp kızı sıkarak sanki iş görüşmesindeki gibi sohbet etmektense, parkta simit kemirip mutlu bir şekilde sohbet etmek bin kat iyidir.Kızı ilk buluşmada paranızı malınızı arabanızı göstermeyin eğer onlara aşık olursa sizi unutacaktır :D . Önceliğiniz karakterinizi göstermek olsun buluşmada. Sohbet muhabbet derken sohbetin en koyu noktası (tam zirvede) bırakın buluşmayı. Maksat diğer buluşmaya gelmesine ikna etmeniz kolaylaşsın. Bundan sonraki adımlar zekanıza kalmıştır ben kaçar :D

Bu dediklerimiz kızla ciddi bir ilişki düşünüyorsanız uygulayın. Eğer düşünmüyorsanız hiç kıza bulaşıpta hayatına girmeye çalışmayın.

Son düzenleme:
Bir Witcher savaşmadan önce düşmanına göre kılıcına yağ sürer iksir hazırlar öyle savaşır ve yenilmez.