• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Avcının Gözü 1

Tesla

Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
2
Şehir
Adana
Merhaba Arkadaşlar sizlere elimde olanlarla bilgi paylaşaağım ve gerçek hayattan edindiğim izlenimleri konu, konu veya mesajlar düzeyin de iletmeye çalışacağım.

Bildiğiniz üzere medeniyet yokken vahşi alem de av peşindeydik az sarfiyat maksimum başarım, enerjimiz korumak zorundaydık ki bitap düşüp aidiyat hissettiğimiz grup, bakmakla yükümlü olduklarımızı kaybetmemek adına savaş içindeydik.Ellerimizi daha doğrusu 10 parmağımızı ustaca kullanma imkanıyla birlikte, milyonlarca kombinasyon ve olasılık türedi.Doğaya baktık ve kopyalamaya başladık peki ya gözler! ilk insanlıktan beri ezoterizm ve rasyonel bilimlerin can alıcı noktası ki için de hakikat var.Dışa bakar ama içeriyi görür....İçer de nemi var dersiniz tüm kimlik, bir nevi gbt orda.İyi bakın yaklaşmanıza gerek yok sadece bakın 1 sn bile olsa.
-Orda acizliği, korkuyu, suçluluğu, güven ihtiyacını, yönelimini, ne istediğini, ruh halini herşeyi göreceksiniz.

Peki etkin bakış için gerekli unsurlar? Delici bir bakış, yıldırım nevi bir şok! siz eğer donuk ifadeyle(donuk ifade bazen iyidir, çünkü kişinin hayal gücünü canlandırmasını sağlar buda başka bir konu) bakışıyorsanız değiştirin bunu.Ayna karşısına geçip bakışlarınızı bir avcınınki gibi çalışın kartal, kaplan, panter, leopar bu hayvanların gözlerine bakın ürpertici şekil de vahşi ve cezbedicidir.Peki ya avlar onlara bakın masumluk, korku ve sevimliler korunmaya muhtaç izlenimi var Ceylan, Eşşek, Zebra vs... Daha da açarsam pitbul'a bakın birde golden retriever bakın sanırım konu anlaşıldı.
Liderlerin, dövüşçülerin, paralı askerlerin, gözlerine bakın korku yok tam bir yakıcılık...

Av ve Avcı

Yüzeysel bakışlar da kahve köpüğünü göreceksinizdir, biraz daha ilerlerseniz bir engel var işte burda işin rengi değiştiği yer! Buraya dikkatinizi verin çünkü en önemli nokta burası;

-Bakışmalar da av ile avcının ayırdıcılığı göz göze geldiğiniz vakit karşı tarafta bir engel varsa kapalıdır ki bunu anladığınız anda siz de kapatın, kepenkleri kaldırdığı zamanı kollayın, bu an da siz de gözlerinize zihinsel bir duvar koyun (berlin duvarı) eğer içinize girerse artık avsınız, korkularınızı özgüvensizliğinizi hissetti içgüdüsel olarak, kısaca gardınız düştü.Herzaman tetikte olun yukar da bahsettiğim gibi avcı gözüne ulaşın ulaştığınızda da iş bitmiyor bazen gardınız düşebilir istemsiz olarak örneğin sosyal ortamlar da kendinizi rahat hissettiğiniz anda olur.Peki siz baktınız ve engel yok derinlere bakın daha derine inin! Orda herşeyi göreceksiniz...Esenle kalın.
 
Üst