• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Avm'de anketçi kız kapanışı

Dealer

Üye
Katılım
30 Eylül 2018
Mesajlar
49
Yaş
24
Şehir
İstanbul
Kanyon avm'de oturuyordum arkadaşım gelene kadar geçen insanlara falan bakıyordum. Sonra bir kız geçti 2 saniye göz göze geldik. Sonra geldi bu "kanyon avm ile ilgili bir değerlendirme anketi yapabiliriz miyiz?" Dedi. tabii dedim, oturdu. Yaklaşık bir 10 dk boyunca sorular sordu cevapladım arada şakalar gülüşmeler falan. Bitti anket bu çok hızlı şekilde kalktı ve yürümeye başladı. Ben herhangi bir harekette bulunamadığımı farkettim ve o anda gözüme kalemi çarptı ve ona seslendim. Geri döndü kalemini unuttun dedim. Tam kalemi tuttuğunda bi sey dicem bana numarani versene ya dedim hiç tereddüt etmeden verdi. Bu kadar kolay olmasına şaşırmıştım aslında. Sonra tekrar gitti. Şimdi etrafta başkalarına da anket yapmaya devam ediyor. Mesajlaşma için nasıl bir giriş yapmalıyım akıl verir misiniz?
 

Muglali

Üye
Katılım
22 Ağustos 2018
Mesajlar
129
Yaş
24
Şehir
Muğla
Bildigin guzel bi mekan olabilir taksimde dostum :)
Kizin isi bittiginde oraya gecersiniz ?
 

reversal

Üye
Katılım
3 Ağustos 2018
Mesajlar
119
Yaş
22
Şehir
İzmir
3 gün sonra arayıp o avmye gideceğini orada olursa gelebileceğini söyle. Kahve falan içmeye götürürsün onu eklemek cümleye sana kalmış.
 

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
13 Ekim 2018
Mesajlar
277
Yaş
26
Şehir
Adana
Mesajlaşmayı sevmiyorum açıkçası ben bu yüzden şöyle yap böyle yap diyemem fakat 2-3 günün sonunda "bildiğim güzel bir yer var ... saate orada buluşalım" veyahutta "bildiğim güzel bir yer var ... saate alırım seni fazla hazırlanma aşık olurum falan :d" de.
 

Muglali

Üye
Katılım
22 Ağustos 2018
Mesajlar
129
Yaş
24
Şehir
Muğla
3-4 gun bekleme seni unutur baska bi erkek kizi goturur sonra. Piyasadaki tek numara isteyen erkek sen degilsin. Kiz senden hoslasmis ki numarasini vermis. Mesajla mesain ne zaman bitiyor de sonra ara kizi ardindan kizla bulus ve taksime gidin. Yarin pazar buyuk ihtimalle kizin mesaisi bitiyor bugun. Epey sanslisin dostum.
 

baran021

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
8
Şehir
İstanbul
3-4 gün beklemen aradaki enerjiyi söndürür.Yarın akşam mesaj at. "Selam anketçi kız herkese karşı böyle sıcakkanlı mısın ?" Buna benzer giriş yap, cevabın akışına bağlı olarak bir sonraki mesajın "Kalemin papağan gibi konuşuyordu çok dikkatimi çekti, o kalemi tekrar görmek isterim :)" tarzında olsun. Finali de" Pazartesi ya da çarşamba günü müsaitim, kahve içmeye gideceğim hadi sen de gel" gibi cevapla sonuçlandır. Başarılar dostum.
 
Üst