Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Avm'de anketçi kız kapanışı

Açıkçası red yemek, bir açılışta hata yapıp kızı kaybetmek umurumda değil. Yeniyim, hata yaparak öğreniyorum. Lafı uzatmada zorlanıyorum ama kaybettiğim kız için yine bok ettim kafasına girmiyorum. Kızdan bol ne var?
Dostum tabi ki haklısın ama o kadar yazdığımız şeyden sonra bunu yaptığın için dedim ve hatanı anlamana yardımcı oldum.

Dostum tabi ki haklısın ama o kadar yazdığımız şeyden sonra bunu yaptığın için dedim ve hatanı anlamana yardımcı oldum.
Aslında buradaki arayi soğutma, Taksim'e çağır gibi yorumlardan sonra zaten Beşiktaş'a ineceğim için direkt aradim. Geç çıkacağını söyledikten sonra lafı başka yere çekmiş olmamam hataydı. Ama dedigim gibi oyun Beşiktaş'ta devam ediyor şu an zaten boşversene :)

Bence erteleme bi ivme almissin hemen arabayi kaldir 2 ye takk 3500 devre kadar ayagini gazdan cekme sonra hafif bi yumusat 3 e tak sonra trafik isigi kirmizi derse dur sari derse bekle yesil derse devam et.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8