Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Aynı Anda Eğlence, Fiziksel Temas ve Tepki Ölçme

Merhabalar
Bugün eğlence oyunları oynarken nasıl aynı zamanda kızla fiziksel temasa geçebileceğimizi anlatacağım. Bu fikir eğlence oyunu oynarken aklıma geldi. Belki başkaları da yazmıştır (daha önce hiç görmedim) ama ben kendi başıma bulduğum için yazıyorum.

Dediğim gibi hem fiziksel temas, eğlence ve tepki ölçmek için kullanırsınız.

Eğlence oyunlarından kastım küp oyunu, el falı veyahut diğer psikolojik (!) oyunlar.

Hedefi karşımızda düşünelim. Küp oyunu oynayacağız. Hefede gözünü kapattırın "çölün ortasında bir küpün düşün"
YERİNE
İLK OLARAK
"Üzerinde bir kedi gezdiğini düşün"
DİYEREK
elimizi kızın göğsünden başına doğru gezdirdiğimizi düşünelim...

Bunun sonrasında gülüp normal olarak oyuna odaklanabilirsiniz. Bence bir oyun içerisinde en fazla bir veya iki kere yapılmalı çünkü suyu çıkmasın

Eğer kız gözleri kırışarak gülüyorsa hem ilgisini çekmiş ve iyi bir tepki almışsınız demektir

Ben birkaç defa yaptım ve gayet iyi

Bu örneği mantığı kavramanız için verdim. Siz de eğer ki yaratıcı biri iseniz bunu diğer oyunlara uygulayabilirsiniz.

El falından önce kızın elini biraz tutup "enerjini kendime alıyorum" diyebilirsiniz.

KİMLER ÜZERİNDE UYGULANMALI

Size pasif ve aktif ilgisi olan kızları daha da kendinize çekmek için veya ilgisinin ölçmek istediğiniz kızlara uygulanabilir.

FAYDALARI

Bu tür oyunlarla kıza psikolojisini anladığınızı hissettirir, fiziksel temas uygular ve eğlenceye eğlence katarsınız. Sonucunda kıza "Seni seviyorum" demeden ilginizi belli eder, bağ kurarsınız

YAN ETKİLERİ

Size ilgisi olmayan kızlar en fazla rahatsız olduğunu dile getirir veya belli eder. Bir şey olmaz, next. Bu yönden de güzel bir tepki ölçme aracıdır.

SONUÇ
Eğer ki hedef kişinin tepkisini bu sayede ölçebilirseniz ve olumlu sonuç alırsanız iyi. Sonrasında kız size (aynı gün ve takiben birkaç gün sonra) YD verirse bu yöntemi çok seveceksiniz

Yaratıcılık çok önemli. Ben bunu Bi kıza küp oyunu oynayalım dedikten sonra buldum. Çeşitlendirebilirsiniz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8