Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ayrılık sonrası mesaj atmayan kız

Merhaba arkadaşlar, bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Bir kızla konuşuyordum, ilk zamanlar arkadaş gibiydik en azından benim için öyleydi. Kızla her buluşmamızda sürekli yakınlaşmaya başladık son buluşmamızda kızla öpüştüm daha sonra tartışıp kızdan ayrıldım.

Ayrıntıya girecek olursam; sınıftan bir kızla konuşmaya başladım, ilk başlarda arkadaş gibiydik ben ciddi düşünmüyordum. Kız her gün mesaj atıyor bense canım istediğim zaman mesaj atıyordum. Belli bir süre sonra kız bunu sorun etmeye başladı sürekli görüldü atmamı veya mesaj atmamı söyleyip tartışma çıkartıyordu. Biz her tartıştığımızda dışarıda buluşuyorduk. Bu buluşmalarda kızla iyice yakınlaştık ama hala ona mesaj atmamam yüzünden sürekli tartışmaya devam ediyorduk. Sorun şu ki ben kıza telefon ile fazla oynamadığımı söylediğim halde benden daha fazla uğraşmam için tartışma çıkartıyordu. Kızı ilk nextlediğim de beni aradı konuşup geri barıştık ama sonra ilgisi biraz azaldı ama benden kopamıyordu ve benim için en yakın arkadaşı ile tartıştı.

Okul bittikten sonra kızla 1 kez daha buluştuk aynı şehirde oturuyoruz ama mesafe çok uzak, son buluşmamızda kızla öpüştüm. Eve geldiğimde artık bazı şeylerin ciddiye bindiğini farkettim ve ona göre davranmaya başladım. Mesaj falan atmaya başladım ama kızda ki eski ilgiyi göremiyordum bu yüzden hafta da 1 mesaj atmaya başladım. Kızın eskisi gibi ilgili olmadığı söyledim ve tartıştık, o ise sürekli beni suçluyordu bende konuyu kapatıyordum. Yine uzun biraz süre mesaj atmadıktan sonra kıza buluşmak istediğimi söyledim ama kız buluşmak istemediğini söyledi ben de ayrıldım.

Kız her nexlediğimde hemen arar veya mesaj atardı bu sefer atmadı ama numaramı da silmiyor benim mesaj atmamı bekliyor. Yakında okul açılacak tekrar konuşup düzeltmeli miyim yoksa normal takılmaya devam etmeli miyim. Sormak istediğiniz bir şey olursa belirtin.

Bana göre dostum kız seni elde etmeye çalışırken olan çabayı seviyordu. Elde edilmiş birisi konumuna düştün bir anda. Ne olursa olsun kendinden taviz vermemelisin, işin ciddiyetini kavradım dedin anladım da sadece yine de değişmesen iyiydi kız için, ama kızın özü ve sözü bir değil işte ne yaparsın. Next yap geç, başka kız daha iyi olur. O zaman zaten şaşırır ve mesaj bile atabilir belki, bir şekilde. Garantisi yok bunun.

Bana göre dostum kız seni elde etmeye çalışırken olan çabayı seviyordu. Elde edilmiş birisi konumuna düştün bir anda. Ne olursa olsun kendinden taviz vermemelisin, işin ciddiyetini kavradım dedin anladım da sadece yine de değişmesen iyiydi kız için, ama kızın özü ve sözü bir değil işte ne yaparsın. Next yap geç, başka kız daha iyi olur. O zaman zaten şaşırır ve mesaj bile atabilir belki, bir şekilde. Garantisi yok bunun.
Evet benim düşüncem de bu yönde kendimden maalesef taviz vermiş bulundum. Av konumundayken avcı konumuna düştüm. Şuan beklemekteyim zaten ve dediğin gibi başka birini bulup konuşmak işleri değiştirir.

Biraz kendiniz gibi davranın la :D canın ne istiyorsa onu yap pişman olmazsın mesela mesaj at buluş ileri git :DD

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8