Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Az once milli oldum, tecrübelerimi aktarıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pua olayları için boş geçici dedin. Senin için Pua nın anlamı nedir? Misal benim için sadece kadın değil kendim geliştirmek. Kendimi geliştirmeyi kadınlar için değil kendim için yapıyorum. Kendimi geliştirdiğimiz için onlar geliyor. Geçici ego tatmini konusunda haklısın. Se# o kadar da büyük birşey ifade etmeyebilir ancak zevk istiyorsan se# ten, o zaman mast yapıyorsan mastı bırakmanı öneririm. Goodless Alpha bununla ilgili yazmıştı. " Kale bomboş ancak bizimkinde tık yok" gibi bir cümlesi vardı. Belli ki kıza eğlenceli olduğunu gösterebilmişsin ki seninle gelmiş. Tebrikler dostum..
Pua olarak bahsettiğin şey mgtow olmuyor mu ?

Tecrübemi anlatmak istedim ama eline mahkum betalar saldırıya geçti niyeyse. Böyle devam edin.😎

aga ilk oldugu icin öyle hissediyosun en ilkinde 25 dakikada boşalmistim ve sexten sogumustum kadinlara felan artik ilgisizdim artik oglan bile kalkmamaya baslamisti ama aradan 1 hafta gecti masturbasyonu biraktim suan am olsun demirden olsun kafasindayim (ben 5 ay once gitmistim kariya)

Tecrübemi anlatmak istedim ama eline mahkum betalar saldırıya geçti niyeyse. Böyle devam edin.😎

reis algı ne kadar değişiyor, bunun ispatı resmen yorumlar. benim anladığım, gerçekten tecrübeni aktarmak istedin, doğruluğuna inandığın bir kaç tavsiye verdin. bir başkası ise bu tecrübe üzerinden hava atmaya çalıştığını düşünüyor.
hava atmaya çalıtığını düşünenlere üzülüyorum, ayrıca N.R. bildiğim kadarıyla çok güzel yazılar yazıyor, onu da bu kategoride görmek beni üzdü.

neyse,

Acaba bu farklı iki düşünceden hangisi doğru? Gerçeği görmek için nasıl bakmak gerekir? Gerçekliğini tartıştığımız şey değişken ve yalancı olan insana ait (seni değil lanet olası insanlığı kastediyorum dostum) , dolayısıyla inandığımızın gerçek olduğuna nasıl emin olacağız?

Bir daha burada böyle boş muhabbetlere girersen son girişin olacak ona göre. Adamlar senin kendini ifade ettiğin şekilde seninle şakalaşmak istemiş beta diye ithamda bulunmuşsun. Beta diye hakaret etmek nedir ya? Rapor butonu var her yorumun altında. Seni rahatsız eden bir yorum olursa bildirirsin yöneticiler ilgilenir. Kalkıp çocukça laf dalaşına girmenin lüzumu yok.

Bu kısım da diğer üyelere; şaka sadece anlayana ve kaldırabilene yapılır.

Mastürbasyona çok çok çok alıştığın için seks sırasında boşalamadın. Çünkü minik serçen yuvasına (eline) alışmıştı. Aydınlanma mı yaşadın ilk sekste naptın

Bir daha burada böyle boş muhabbetlere girersen son girişin olacak ona göre. Adamlar senin kendini ifade ettiğin şekilde seninle şakalaşmak istemiş beta diye ithamda bulunmuşsun. Beta diye hakaret etmek nedir ya? Rapor butonu var her yorumun altında. Seni rahatsız eden bir yorum olursa bildirirsin yöneticiler ilgilenir. Kalkıp çocukça laf dalaşına girmenin lüzumu yok.

Bu kısım da diğer üyelere; şaka sadece anlayana ve kaldırabilene yapılır.
Şaka ile alay arasında ince bir çizgi vardır. Olaya tek taraflı bakman yanlış ve ortada benle ilgili çocukça bir laf dalaşı yok.

"Beta diye hakaret etmek nedir ya?"
Beta olana beta derim, bu benim görüşümdür ve bu hakaret değil. Beta, bir karakter tipidir.

Ayrıca eleştriye açığım ama gereksiz laf kalabalığına, gereksiz diyaloglara kapalıyım. Bunu "şaka kaldıramıyor" olarak kabul edebilirsiniz.

"Bir daha burada böyle boş muhabbetlere girersen son girişin olacak ona göre. "
Burda klasik bir lider moduna bürünmüşsün ama gereği yok buna.

Forum genel itibariyle zaten ergenlerden, egosu balon gibi şişmiş kadın düşmanlarından/çocuklardan oluşuyor. Yani pekte kaale alıcağım bir ortam değil. Fakat istisna olarak kaliteli, düşünebilen kişiler de az da olsa var.

Ayrıca boş muhabbet olarak hangi yazımı kastettiğini bilmiyorum ama tekrar entrylerimi gözden geçirmeni umuyorum.

İyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8