Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Az once milli oldum, tecrübelerimi aktarıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoslandığım kızı anlatiyım biraz. Kız mavi gözlü, sarışın ve 165 boyunda güzel fizikli bir afet-i devran. Yaşı 23 ben 18 ama boy ve kastan kurtarıyorum o yüzden kız 23 sanıyor beni. Yapı itibari ile olgun bir karakterim var. Liseli olmama rağmen hiç kız çakmadı. Tanışalı belki 1 ay fln oluyor, instadan şans eseri tanıştık bu bana yavşadı fln. İnstadan tanıştıktan 8 gün sonra buluştuk. Ilk bulusma baya guzel gitmisti, direk sarıldık, elimi omzuna koyup yürüdük fln. Aradan 10 gün sonra 2.buluşmayı gerçekleştirdik. Burada da elini tuttum, optum fln. Genel de yani 2 bulusmada da hep ben onun icin 1.5 saat yol gidiyordum. (Oturdugum ilce merkeze 1.5saat uzakta)
3. Bulusma ise 25 26.gunde yani bugun kızı çagirdim. Baya gulduk eglendik.

Ve bunu otele attım yani bugün milli oldum ve yaklaşık 300 liram gitti bugün. Normalde

150 tl otel 100tl yeme icme vs. Fena koydu bana ama ne bilim bi fahişeye vermektense hoşlandığım kıza veririm iyi bir anı gerçekleştiririm daha iyi dedim.

1 ocak yani yılbaşında doğum günüm ama doğum günümden 2 gün önce milli olmak garip bir duygu.

Pişmanmıyım? Daha çok şaşkın gibiyim.
Memelerini öptüm sıktım hicbirşey hissetmedim. Genel olarak kıza girmeme rağmen boşalamadım bile. Tek hissettigim şey sıcak bir et parçasının elemanı sarmasıydı. 31 çekip kızı hayal etsem daha cok zevk alırdım heralde. Ama kızı hala seviyorum, kız çok cabaladı tatmin olmam için elinden geleni yaptı. Sorun ben de sexe değer vermediğim için pek zevk alamadım.

Yalnız kız 2 3 defa boşaldı. Sular seller gibiydi. Titredi, ağladı fln.

Kısacası size vermek istedigim nasihat şu; s*x yapınca bi bok olmuyor, hatta eskisi gibi pua ile de uğraşmiyacam. Cidden geçici bir ego tatmininden başka hiç bir şey değil. Boş işler kız tavlamak fln. Ve emin olun hayatınızda hiçbirşey değişmiyor milli olduktan sonra. Aynı tas aynı hamam s*ktimde ne oldu? Diye düşünürsünüz.

Neyse olurki s*x yaparsanız size kızı nasıl çıldırttığımı söyliyim;
1-ön sevişme şart!!!
2-kız bakire değilse kesinlikle kıza mast yapın. Emin olun çıldırıcak "s*k beni" dicektir.
3-kız baskın olmak isterse rahat bırakın direksiyonu ona verebilirsiniz.
4-Doggy ve bacak omuza misyoner kesinlikle yapın.
5-öpüşme esnasında geri çekilin. Kız kendisi daha da kuduruyor size yapışıyor.
6-kızı stresten uzak tutun ve sabırlı olun. Sakin olun ve herzaman yapiyormuş gibi davranın.
7-kız "hayir istemiyorum" derse sakın üstelemeyin. "Problem degil, dont panik" diyin. Ve 2 3 dk sonra yine yapın karşı koymicaktır.
8-Asla muhtacmış gibi davranmayın. Sanki o sizi yatağa atmış gibi davranın.
9-Asla hepsini köklemeyin! Ve fazla sert olmayın! Karsınızda p*rno yildizi yok. Sonra kız acı içinde kıvranır durur.

Pua olayları için boş geçici dedin. Senin için Pua nın anlamı nedir? Misal benim için sadece kadın değil kendim geliştirmek. Kendimi geliştirmeyi kadınlar için değil kendim için yapıyorum. Kendimi geliştirdiğimiz için onlar geliyor. Geçici ego tatmini konusunda haklısın. Se# o kadar da büyük birşey ifade etmeyebilir ancak zevk istiyorsan se# ten, o zaman mast yapıyorsan mastı bırakmanı öneririm. Goodless Alpha bununla ilgili yazmıştı. " Kale bomboş ancak bizimkinde tık yok" gibi bir cümlesi vardı. Belli ki kıza eğlenceli olduğunu gösterebilmişsin ki seninle gelmiş. Tebrikler dostum..

Pua olayları için boş geçici dedin. Senin için Pua nın anlamı nedir? Misal benim için sadece kadın değil kendim geliştirmek. Kendimi geliştirmeyi kadınlar için değil kendim için yapıyorum. Kendimi geliştirdiğimiz için onlar geliyor. Geçici ego tatmini konusunda haklısın. Se# o kadar da büyük birşey ifade etmeyebilir ancak zevk istiyorsan se# ten, o zaman mast yapıyorsan mastı bırakmanı öneririm. Goodless Alpha bununla ilgili yazmıştı. " Kale bomboş ancak bizimkinde tık yok" gibi bir cümlesi vardı. Belli ki kıza eğlenceli olduğunu gösterebilmişsin ki seninle gelmiş. Tebrikler dostum..
Knk mast p*rno ikilisini zaten yapmıyorum da yinede pek eglenemedim.

Hoslandığım kızı anlatiyım biraz. Kız mavi gözlü, sarışın ve 165 boyunda güzel fizikli bir afet-i devran. Yaşı 23 ben 18 ama boy ve kastan kurtarıyorum o yüzden kız 23 sanıyor beni. Yapı itibari ile olgun bir karakterim var. Liseli olmama rağmen hiç kız çakmadı. Tanışalı belki 1 ay fln oluyor, instadan şans eseri tanıştık bu bana yavşadı fln. İnstadan tanıştıktan 8 gün sonra buluştuk. Ilk bulusma baya guzel gitmisti, direk sarıldık, elimi omzuna koyup yürüdük fln. Aradan 10 gün sonra 2.buluşmayı gerçekleştirdik. Burada da elini tuttum, optum fln. Genel de yani 2 bulusmada da hep ben onun icin 1.5 saat yol gidiyordum. (Oturdugum ilce merkeze 1.5saat uzakta)
3. Bulusma ise 25 26.gunde yani bugun kızı çagirdim. Baya gulduk eglendik.

Ve bunu otele attım yani bugün milli oldum ve yaklaşık 300 liram gitti bugün. Normalde

150 tl otel 100tl yeme icme vs. Fena koydu bana ama ne bilim bi fahişeye vermektense hoşlandığım kıza veririm iyi bir anı gerçekleştiririm daha iyi dedim.

1 ocak yani yılbaşında doğum günüm ama doğum günümden 2 gün önce milli olmak garip bir duygu.

Pişmanmıyım? Daha çok şaşkın gibiyim.
Memelerini öptüm sıktım hicbirşey hissetmedim. Genel olarak kıza girmeme rağmen boşalamadım bile. Tek hissettigim şey sıcak bir et parçasının elemanı sarmasıydı. 31 çekip kızı hayal etsem daha cok zevk alırdım heralde. Ama kızı hala seviyorum, kız çok cabaladı tatmin olmam için elinden geleni yaptı. Sorun ben de sexe değer vermediğim için pek zevk alamadım.

Yalnız kız 2 3 defa boşaldı. Sular seller gibiydi. Titredi, ağladı fln.

Kısacası size vermek istedigim nasihat şu; sx yapınca bi bok olmuyor, hatta eskisi gibi pua ile de uğraşmiyacam. Cidden geçici bir ego tatmininden başka hiç bir şey değil. Boş işler kız tavlamak fln. Ve emin olun hayatınızda hiçbirşey değişmiyor milli olduktan sonra. Aynı tas aynı hamam sktimde ne oldu? Diye düşünürsünüz.

Neyse olurki s*x yaparsanız size kızı nasıl çıldırttığımı söyliyim;
1-ön sevişme şart!!!
2-kız bakire değilse kesinlikle kıza mast yapın. Emin olun çıldırıcak "s*k beni" dicektir.
3-kız baskın olmak isterse rahat bırakın direksiyonu ona verebilirsiniz.
4-Doggy ve bacak omuza misyoner kesinlikle yapın.
5-öpüşme esnasında geri çekilin. Kız kendisi daha da kuduruyor size yapışıyor.
6-kızı stresten uzak tutun ve sabırlı olun. Sakin olun ve herzaman yapiyormuş gibi davranın.
7-kız "hayir istemiyorum" derse sakın üstelemeyin. "Problem degil, dont panik" diyin. Ve 2 3 dk sonra yine yapın karşı koymicaktır.
8-Asla muhtacmış gibi davranmayın. Sanki o sizi yatağa atmış gibi davranın.
9-Asla hepsini köklemeyin! Ve fazla sert olmayın! Karsınızda p*rno yildizi yok. Sonra kız acı içinde kıvranır durur.
On sevisme ne,nasil bisey oluyor

Maşallah maşallah kanka. Yanlız bir sorum var. Misyoner yaparken açımız ve kızın açısı kaç derece olmalı? İvme alarak mı sikmeliyiz yoksa sabit hızda mı? Ne kadar sikmeliyiz?
Sikerken kaç kilometre hıza sahip olmalıyız?
+ Gireceğimiz derinliği cetvel ile ölçsek sorun olurmu yoksa mezura şart mı ?
Godless-Alpha vallahi hakli beyler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8