• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bakışma

Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
52
Yaş
18
Şehir
İstanbul
Her girdiğim ortamda kızların bakışına maruz kalıyorum 15 20 saniye sonra ben bakıyorum dönüyorum başka bir yöne yine bakışıyolar direk yürümelimiyim.
 
Katılım
12 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
21
Şehir
Aydın
kardo bakısmanın kuralı şudur:kızın seni kestiğini düşünüyorsan direkt gözlerine bak kızın yüzünde hafif bir gülümseme olsun sırıtma değil kendinden emin cool bir gülümsemee ve asla ama asla kızdan önce göz temasını kesme bu güçsüzlük göstergesidir ilk göz temasını kız kesmek zorunda sonra git ama o kesişme olmamıs gibi baska bir konudan gir kızlar yollu damgası yemekten korkar bu yüzden kesişmeden bahsetme gittikten sonra yanına
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
52
Yaş
18
Şehir
İstanbul
dediklerini yapıyorum ama sohbet etmelimiyim yoksa 1 dakka bile kesişirim sıkıntı yok o konuda dik bir duruşum var sadece beynim bir yalan uydurdu ve sizin görüşlerinizle bu yalanı silicem.
 
Katılım
12 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
21
Şehir
Aydın
sohbet etmelisin.kadınla erkek sevişir bunun kaçarı yok.ve kadınlar bir erkeğe sinyal verir bakışarak gel benimle tanış ben kadın olduğum için gelip seninle tanışırsam uygunsuz kaçar ama senin benimle tanışmanı istiyorum bu yüzden sen gel demek bu işaretler.Ve kesişme bittikten sonra çok bekleme bekledikçe düşünürsün kafanda büyütürsün sonra heyecan yaparsın veya kız der ki bu sünepe gelemedi başkasına bakayım bari.bu yüzden kesiştikten sonra git konus en kötü ihtimalle yanlıs anlasılma olmustur baska kıza geçersin hem vaktini boşu boşuna düşünerek kaybetmemiş olursun
 
Üst