• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

bankadaki boş duran parayı nasıl değerlendiririm?

SFB

Üye
Evet beyler tavsiyeleri alalım? faizli banka hesabı mı? hisse senetleri mi? altın mı? daha çok yöntem var da benim aklıma faizli bankalar geldi. bu bankalar sanırsam %15-20 faiz veriyor. bu bankaları biliyosanız hangisini önerirsiniz? ve tabi başka ne önerirsiniz?

Stanford

Üye
Hisselere yönelebilirsin. Teknik analiz konusunda kendini geliştirebilirsin ancak forex kesinlikle tavsiye etmiyorun bizzat deneyimlemiş biri olarak; Piyasa çok manipüle ediliyor. Eğer girersen de marjını korumanı ve yatırımcı psikolojisini göze almanı önemle tavsiye ederim.

Bankadaki paranın miktarına bağlı faiz işi, cüzi bir miktarsa değmez. Ben altın yatırımcısıyım genelde, gelir düzeyin belliyse her ay alabiliyorsan bir tam almaya çalış muhakkak kâr edersin. Sürekli takip ederim diyorsan borsa ya da bitcoin türevi şeyleri de deneyebilirsin. Çeşitli alt coinler var onları trade edebilirsin.

Evet beyler tavsiyeleri alalım? faizli banka hesabı mı? hisse senetleri mi? altın mı? daha çok yöntem var da benim aklıma faizli bankalar geldi. bu bankalar sanırsam %15-20 faiz veriyor. bu bankaları biliyosanız hangisini önerirsiniz? ve tabi başka ne önerirsiniz?
Hisse senedi,ETF futures options karışık gir paranın amına koyarsın.Piyasada olan biriyim yardımcı olabilirim

theyusuf_

Üye
Paran fazla değilse hisse senetleri al. Bankaların bültenleri oluyor,yatırım tavsiyeleri veriyolar;yine de manipülasyonlara dikkat etmek lazım. Paran fazla ise faize yatırmak risksiz ve iyi bir getirisi var

SFB

Üye
az çoktan kastın kaç mesela?
Paran fazla değilse hisse senetleri al. Bankaların bültenleri oluyor,yatırım tavsiyeleri veriyolar;yine de manipülasyonlara dikkat etmek lazım. Paran fazla ise faize yatırmak risksiz ve iyi bir getirisi var