• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Barfiks Demiri Ve Nasır

Merhaba foruma yeni katıldım ve sormak istediğim soru şu: Barfiks demirinde asılı kalıyorum ama, süngerli olmasına rağmen, avucumun üstünde nasırlar çıkıyor. "Grip pad" diye bir eldiven siparişi verdim, onunla deneyeceğim ama o gelene kadar nasırları nasıl iyileştirebilirim? Tecrübesi olan var mı?

Metafor

Üye
Ellerini ılık suyun içinde bir süre tutabilirsin. Duştan sonra olduğu gibi ölü deriler soyulmaya başlayacaktır.

Wonn

Üye
Pudra falan alırsan bir yere kadar işini görür eldivende öyle ancak fitness ya da street workout tarzı çalışıyorsan bundan kaçış yok . Benim hoşuma gidiyor nasırlar tabi tercih meselesi .

Pudra falan alırsan bir yere kadar işini görür eldivende öyle ancak fitness ya da street workout tarzı çalışıyorsan bundan kaçış yok . Benim hoşuma gidiyor nasırlar tabi tercih meselesi .
Evet çok kötü değil ama tedavi edilmezse derinleşebileceğini duydum. O zaman daha kötü olmaz mı?

klexos

Üye
aynı durumdan ben de muzdariptim fakat eldiven kullanınca zamanla geçtiler

Bende de var elimin içinde tam parmaklarının altında oluyor barfiks çektikçe ince bir bez sardım biraz çözüm oldu