Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Başarının Yolu-Podcast

Bu adamın dediklerini, anlattıklarını hayatınıza katmak istemiyorsanız veyahutta kendinizi yorup bir yerlere gelmek istemiyorsanız dahi dinleyin bu adamı zira verdiği örneklerde bile genel kültür var. Güzel bir konuya değinmişsin dostum 12 dakika 3 saniye gibi geçti :).

Bu adamın dediklerini, anlattıklarını hayatınıza katmak istemiyorsanız veyahutta kendinizi yorup bir yerlere gelmek istemiyorsanız dahi dinleyin bu adamı zira verdiği örneklerde bile genel kültür var. Güzel bir konuya değinmişsin dostum 12 dakika 3 saniye gibi geçti :).

Eyvallah N.R'ım görüşlerin benim için önemli, sağ ol var ol (y)

Her zamanki gibi kaliteli bir paylaşım olmuş, eline sağlık :)

Herkes başarı hakkında bir yorumda bulunuyordu, bu sefer de bu konu hakkında ben bir iki kelâm edeyim dedim. Buyrunuz efendim...

Kuşçubaşı, yine çok güzel konuşmuşsun. 12 dakikamı ayırıp sonuna kadar dinledim ve çok beğendim. Tebrik ederim, çok güzel işler yapıyorsunuz N.R ile. Lakin, "ördek gibi konuşuyor" konusunda sana katılmıyorum. Zira insanın sestonu elinde olmayan bir durum. Elbette tonlama, ifade ve duruş onun elinde; cümleleri onun elinde ama sestonu onun seçebileceği bir durum değil. Örnek olarak Style'ı vereyim;

Bu güzel podcast için teşekkürlerim sunuyorum, kal sağlıcakla :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8