• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Basit ama etkili taktik (akılda bırakma)

Hala işin özünü anlayamamışsın. Ama senin düşüncen bir şey diyemem

Bu iş mantık işi değil! İLK KURAL

Evet bu işe yeni başladıysan gerekli olduğuna emin olabilirsin.

Aynen kardeşim. Sabahtan uyuyana kadar meşgul değilsin. sahte olsa da illa ki böyle davranmalısın!

Götüne bakmadan kaçsın :d
Mobilden nasıl alıntı yapılır pek çözemedim neyse.
Şu kadınlara köpek gibi davranmanın alfalığa denk olduğu bir algısı var topluluğun bazi kesiminde.
Biri çıkar seni seviyorum dersen kölesi olmuş olursun der vsvs.
Yahu sen kıza değerli olduğunu hakettiği zaman hissettireceksin. O cümleyi daha uzun alıntı yapsana. Cümle öyle mi niye manipüle etmeye çalışıyorsun. Mavi haplı gibi yapmayacaksın. Kıza hakediyorsa değerli davranacaksın, her şeyi dozunda ayarlayacaksın. İpin ucunu kaçırırsa karşı taraf illa ki kaçar. Bana da fazla ilgi veren bir kız vardı. Fazla geldi ve bıraktım mesela. İnsanın doğasında da bu var.

Öyle şu gerekli bu gerekli diyip kendini kafese koymamalısın. Bak sana diyorum ki. Öyle sahte işler meşguliyet yapacağına. Gerçekten işin olsun. Hem kendini geliştirmiş olursun hem gerçekten bir gerekçen olur.
Erkek adam bos durmaz. Gotunu yayıp zaman öldürmez. Kırmızı haplı birisi her anında kendisine fayda sağlayacak-geliştirmeye etki edecek bir sey yapmalı. Şart koyacaksan bu olsun kendine.

Sen alfa karakterini, kırmızı hapı taklit etmeye odaklanmışsın. Gerçekten bir kırmızı haplı birisi gibi yaşamayı benimseyememişsin. Bakış açını genişlet. Perspektifi değiştir.
Tabii ki herkesin doğrusu kendine. Ben sadece yardımcı olmak istiyorum edindiğim tecrübeler ışığında

alfakekoo

Üye
Şu kadınlara köpek gibi davranmanın alfalığa denk olduğu bir algısı var topluluğun bazi kesiminde.
aynen kardeşim onlar bize köpekmişiz gibi davransınlar bizde golden gibi sadık olalım. Yok işte acı çektirene acı çektiriyoruz, insan doğası olsa da.
Biri çıkar seni seviyorum dersen kölesi olmuş olursun der vsvs.
Kölesi değil. Kaybetmiş olursun eğer kızın sana ilgisi yoksa.
Yahu sen kıza değerli olduğunu hakettiği zaman hissettireceksin.
Evet doğru
. Kıza hakediyorsa değerli davranacaksın, her şeyi dozunda ayarlayacaksın. İpin ucunu kaçırırsa karşı taraf illa ki kaçar. Bana da fazla ilgi veren bir kız vardı. Fazla geldi ve bıraktım mesela. İnsanın doğasında da bu var.
Bunlar da doğru
Sen alfa karakterini, kırmızı hapı taklit etmeye odaklanmışsın. Gerçekten bir kırmızı haplı birisi gibi yaşamayı benimseyememişsin. Bakış açını genişlet. Perspektifi değiştir.
Taklit ederek ZAMANLA onun gibi olursun. mesela ingilizce de bir kelime öğrendin sadece yazılışını biliyorsun. Konuşmasını, başkasının ağzına bakarak öğreniceksin ilk zamanlarda kelimeyi söylemezsin ama tekrar ettikçe o kelimeyi benimsersin ve sanki sen bulmuş gibi olursun kelimeyi bu da onun gibi. benimsemek için önce taklit edersin sonra zamanla kendin üretmiş gibi davranırsın.
Tabii ki herkesin doğrusu kendine. Ben sadece yardımcı olmak istiyorum edindiğim tecrübeler ışığında
Teşekkürler. Ama denemeden sonucu göremeyiz(3 kere deneyip 3 olumlu sonuç aldım) hurra saldırıya geçmeyin ki biz de vaziyet almayalım. İyi günler