• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Kitap Önerisi Baştan Çıkarma Sanatı (Robert Greene)

Merhaba kitaplara göz atarken çok dikkatimi çekti hemen sipariş verdim ve okumaya başladım 90. sayfadayım şuan.Öncelikle kitaptakileri kendinize uyarlamaya çalıştığınızda neler oldu istediğiniz gibi sonuçlar aldınız mı yoksa safsatalardan mı ibaret ?

robert greene'nin iktidar kitabını okumuştum. muhteşemdi. bu kitabın içeriği ne?

Neden beğenmediğinizi de yazarsanız daha iyi olur
Kitap içinde ele alınan karakterleri yüzyıllarca önce yaşanan veya yaşandığını söyleyen hikayelerle örneklendirmeden başka bir şey yapılmamış.Onun yanında kitabın sürükleyiciliği yok, şahsen beni çok sıktı

Kitaba yeni başladım içinde belli başlı karakterler var (deniz perisi, çapkın, ideal aşık vs. ) geçmişteki hikayelerle hepsini anlatıyor iyi yanlarını kötü yanlarından bahsediyor. @Kargıcı sen bitirdin mi kitabı? Uyarladın mı kendine? Yorumlasana bro

Kitaba yeni başladım içinde belli başlı karakterler var (deniz perisi, çapkın, ideal aşık vs. ) geçmişteki hikayelerle hepsini anlatıyor iyi yanlarını kötü yanlarından bahsediyor. @Kargıcı sen bitirdin mi kitabı? Uyarladın mı kendine? Yorumlasana bro
Daha sonra devam etme kararı aldım kitap baştan çıkarma işine yeni başlayanlar için değil önce diğer kitapları okumak gerekiyor