Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Baya bir sey anlattim baya bilgi var 2

Selamlar.

Nedir bu "baya bir şey anlattim" serisi ?
Ayda yılda bir yazdıgım, kafamda biriken bilgileri rasgele paylastigim, konudan konuya atladigim, yazilar arasinda baglanti olmayan, genelde özguvenden bahsettigim ve tüm pick-up meselelerinin anahtarinin özgüven oldugunu aşılamaya çalıştığım, icinde baya bilgi olan ve kendinizi kesinlikle gelistirebileceginiz yazilarimdir. Baslayalim.

Dışarıda gördüğün tipsiz, cahil cühela orosbu evlatlarının, o kızla beraber olmasının tek nedeni ; kızın sosyal ortamındaki en özgüvenlisi, en iyi seçeneği olması. Anlaşılacağı üzere çoğu kızın ortamı vasat :d Belki de kızın olduğu ortamda sen olsaydın ve ortamdaki herkesten daha özgüvenli ve kaliteliysen kızın ilgisi sana kayacaktı. Kadınlar, daha iyisini bulunca ( biriyle çok uzun yaşanmışlıkları yoksa ) siktiri çekip daha iyi olana giderler. "İyi" den kasıt ÖZGÜVEN. Zaten kız, keko biriyle sevgiliyse 2 seçenek var. Ya o çocuk, kızın en iyi seçeneği ya da kız da keko. Uğraşmayın keko kızlarla :)
Buradaki olay sadece kendini geliştirmek, kültürlü olmak değil. Emin ol hoşlandığın kızın sevgilisi muhtemelen oksijen israfı yapan cahil piçin teki. Kendinizi, kendiniz için geliştirin. Bu da hayatınızın merkezine kendinizi koymanızla oluyor.Kendinizi geliştirirseniz kaliteli kızları tavlarsınız. Ortalama bir türk kızını tavlamak için kendinizi geliştirip geliştirmemeniz pek bir önem arz etmiyor. ÖZGÜVENLİ olmanız yeter de artar bile.

Bu yüzden dışarıdaki güzel kızların yanındaki barzoları görüp "ula kıza bak adama bak amünyüm, bana niye bakmüy bu gızlar" demek mantıklı değil. Ulan gidip konuşsan sana aşık olacak kız belki de. Kaldı ki o çocuk, o kızla aynı sosyal ortamda bulunduğu için onunla sevgili zaten. Kızın sosyal ortamının en özgüvenlisi...Sen sanıyor musun ki çocuk o kızla sokakta tanıştı :d Nerde o özgüven onda nerdee ?? Buradaki olay özgüvensiz birinin,bulunduğu ortamın en özgüvenlisi olması. Bir de kavgacı olur bu tipler zaten. Özgüvenli olmayı kavga etmek sanırlar. Kavgacı tiplerin 1 vuruşluk canı var zaten .d neyse. Bir nevi kız, kötünün iyisini seçiyor. Seçmek zorunda. Daha iyisini bulunca "goodbye mothafuckaaa". Çoğu kızın daha iyisini aradığının en basit örnegini vericem şimdi size. AVMde, sokakta herhangi bir yerde yürürken sevgilisiyle gezen kızlara dikkatli bakın. Gözleri hep dişaridadir. Iyi bir giyiminiz ve "daglari ben yarattim" yuruyusunuz varsa ve etrafa pozitif enerji yayiyorsaniz sevgilisi olan da olmayan da size bakar. Hatta o kadar uzun bakarlar ki yanindaki gundi "kime bakiyor bu aq" deyip size bakar. Kız o cocukla mutlu degil cunku. Ama etrafinda baska "potansiyel sevgili" yok ki. Hepsi babet kopegi. En iyi secenegi o. Ben mesela yolda yururken sevgilisi olan bir kizla bakistigimda yanindaki cocuk da dönüp bakar. Cunku ben, onun icin potansiyel bir rakibim. Sevgilisini elinden alabilecegimi biliyor. Anlatabildim mi? Sevgilisinin olmasi onemli degil. Size karsi tavirlari onemli. Kadinda yas arttikca cpd azalacagi icin erkekten erkege kosmak zorunda zaten. Sınırlamayın kendinizi.

Yine dışarıda bolca bulunan 2 erkek 1 kız olayı var. Dikkatli bakarsaniz 2 çocuk da, kızın babet köpekliğini yapıyor. Friendzone vakasi anlayacagınız.

Her kızı etkilemen imkansız. Kimisi var mesela ortamın en sessiz, sakin çocuğundan hoşlanır. Kimisi ortamın şaklabanından hoşlanır. Kimisi en konuşkandan kimisi en gizemliden hoşlanır... İyi bir vücudun vardır, kız ıslanır. Ses tonun iyidir, kız ıslanır. Bu böyle gider. Aynı kız hem ortamın girişken piçinden de hoşlanabilir. Hem de ortamın cool, gizemli adamından da. Her kızın kendine göre bir "hayali" var. Ben 10. Siniftayken okulun en guzel kizi benden hoslaniyordu. Halbuki ozguvensizdim, hic konusmazdim, sosyal degildim, kesinlikle alfa degildim yani. Demek ki kiz arka plandaki tiplerden hoslaniyor. Ama özellikle 18+ hatunlar cogunlukla rahat, eglenceli, dassakli, komik, gülen, istedigini soyleyebilen ve cekinmeyen tiplerden hoslaniyor. Aksini gosteren kanıtlar olabilir .d Yoo Mervenin sevgilisi maço, ciddi biri diyebilirsin. Unutma ; o cocuk, kizin ortamindaki en iyi secenek. Üstte ozelliklerini saydigim tarzda bir erkek karsilarina ciktiginda maço, faço falan dinlemezler. Koyarlar tekmeyi. Maço olmayın. Mesela ben, arkadasimla disaridayken kufur etmekten, taklit yapmaktan falan kacinmam. Elimle sakso ceker gibi yapmisligim, 31 ceker gibi yapmisligim da cok vardir. Kizlar donup bakiyor ve guluyorlar. Kendine guvenerek yaptiginda kimse sana "zuahhaha amina kodumun salagi hareketlere bak" demez. Tam tersine "rahat ve umursamaz" cocuk imaji cizersin. Önceki yazıda tecrubelerim uzerinden anlatmistim bu olayi.

Neyse kızların kendine gore bir "hayali" var dedik.Yakışıklı sevgili isterler ki hem "yakışıklı sevgili" hayallerini tatmin etsinler hem de, arkadaşlarına: "bakın benim sevgilim ne kadar yakışıklı sizinki ***** gibi hahahah" mesajı verip hava atsınlar. Sosyal hiyerarşide üste çıksınlar, ilgi görsünler. Ahhh insanların düşüncelerini umursayan, onlara göre yaşayan, oje sürüp selfie çekip dedikodu yapmaktan başka bir boka yaramayan ilgi orospuları sizi...( sad ). Kadın düşmanlığı aşılamıyorum lan. Sakın ha. Kadınları sevin. Cünkü ne olursa olsun erkekler olarak sekse ihtiyacımız var. Zaten bütün tatava bu yüzden. Bu yüzden çoğu kızın geri zekalı olduğunu bildiğimiz halde onları arzuluyoruz. Kadınlara "seks objesi" demiyorum. Lakin ortalama bir kadından seks dışında çok yüksek ihtimalle kendinize bir şey katamayacaksınız =)

Son olarak gülümseyin, mutlu olun, kendiniz olun. Yolda somurtarak yürümeyin. Tek yururken pek gulmuyoruz. Dogru. Ama arkadasinizla falan disari ciktiginizda muhabbet edin, eglenin, gülün, doğal olun. Kızlar da bunu anlarlar emin olun. Oyle evrimlestiler cunku. Bunu anlayip, gidip onlarla konusmaniz icin ilgi isareti verirler..;) Affetmeyin. Kızlarla bakışın, bakışırken gülün ve KESİNLİKLE gözlerinizi kaçırmayın.

Bayy.

Üstad yıllar oldu bu işleri çözeli ama hala daha okuyup gelişiyorum unutmayım diye hep takipteyim yazının daha yarısına geldim tutamadım kendimi tespitin içinden geçmişsin aminiyüm gerçekten,sevgilisi olduğu halde kızlar nasıl kesiyor anlamıyorum baya avmde yemek yerken (büyük ihtimalle betanın parasıyla) beni kesiyor bu hep oluyor.. neyse eline sağlık aminiyüm.

Üstad aklıma birşey takıldı, bakışın kesişin diyorsun ben toto kaldırmamak için bakmıyorum abaza konumuna girmeyim diye ne faydası oluyor bakmanın

Üstad yıllar oldu bu işleri çözeli ama hala daha okuyup gelişiyorum unutmayım diye hep takipteyim yazının daha yarısına geldim tutamadım kendimi tespitin içinden geçmişsin aminiyüm gerçekten,sevgilisi olduğu halde kızlar nasıl kesiyor anlamıyorum baya avmde yemek yerken (büyük ihtimalle betanın parasıyla) beni kesiyor bu hep oluyor.. neyse eline sağlık aminiyüm.
Bizim bi abi vardı. Besleyip besleyip sikiyorlar kızları derdi. Hakkaten de öyle. Farkettiysen ailesi zengin olmayan kizlar bile lüks otellerde, restoranlarda, tatil yerlerinde, yatlarda bilmem nerde fotograf cekiliyor. Cunku erkek arkadaslari basiyor parayi basiyor parayi... sonra da kiza basiyor. E tabi napsin o kadar para yatirimi yapmis kiza. Kiz da versin cocuga di mi karsilik olarak. Finalde de kiz, cocugu somurdukten sonra ayriliyor. Baska bir ayakli banka buluyor. Onu da somuruyor. Taa ki bir gun bir alpha gelip kıza hesap odetip, çakıp bırakana kadar. Sonra bu kız, alphanin kopegi oluyor falaan filan iste.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8